Компактніше, легше, швидше : 3shape представила нову версію сканера TRIOS


У день відкриття Міжнародної стоматологічної виставки (IDS) у Кельні, датська компанія 3shape провела прес-конференцію, на якій були представлені нові цифрові продукти для стоматологічних клінік і зуботехнічних лабораторій. У числі новинок — TRIOS® 3 — значно компактніша, легша і швидша версія відміченого численними нагородами інтраорального сканера.

«TRIOS® 3 — наше нове рішення «три в одному» для отримання цифрових відбитків», — повідомляє співзасновник 3shape Таіс Клаузен. Пристрій є третім поколінням кольорових інтраоральних сканерів 3shape, які дозволяють отримувати цифрові відбитки. Відмітною особливістю нової версії TRIOS є інтраоральная камера, інтегрована з високошвидкісним кольоровим інтраоральним 3-D сканером, який робить до 3000 знімків у хвилину, а також компактніший і закруглений скануючий наконечник, що забезпечує більший комфорт для пацієнтів. Зроблені з допомогою камери фотографії високої чіткості, дозволяють стоматологам підвищити деталізацію й точно визначити межу препарування. Камера також може бути використана для отримання знімків і відео в реальному часі для обговорення з пацієнтами варіантів лікування.

Таіс Клаузен також зазначив, що сканер, який отримав у 2014 році нагороду «Кращий у своєму класі» престижного міжнародного конкурсу Technology Award, підтримує широкий спектр стоматологічних процедур — від протезування на імплантатах до частково знімних протезів, що надає пацієнтам більше варіантів лікування, а стоматологам — більше можливостей для швидкого повернення інвестиції.

Руне Фіскер, віце-президент 3shape з товарної політики, підкреслив, що випуск нової версії сканера, був також зумовлений метою зниження ціни продукту для того, щоби зробити його доступним для більшого числа стоматологів.

«Усі стоматологи працюють по-різному. Тому ми прагнемо надати їм максимально можливу кількість опцій, у тому числі, гнучкість конфігурації устаткування і відкрите програмне забезпечення. У такий спосіб, ви самі зможете вирішувати, яким буде устаткування, яке ви хочете використати», — говорить президент і генеральний директор 3shape Флеммінг Торуп.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *