Усмішка на все життя: 20 березня – Всесвітній день здоров’я порожнини рота

У разі наближення Всесвітнього дня здоров’я порожнини рота, усе більша кількість різних організацій і добровольців у багатьох країнах світу залучається до кампанії й готує власні заходи, які цього року пройдуть під девізом «Усмішка на все життя».

Заплановані заходи включають: інформаційну кампанію на місцевих радіостанціях і безплатні стоматологічні огляди для 500 дітей у Сенегалі, тематичний конкурс селфі в Іспанії, безплатні профілактичні огляди і фторування зубів усім дітям, відвідуючим табір у Ліберії, і спроба встановити новий світовий рекорд із кількості стоматологів-добровольців, які роблять безплатні послуги за один день в Австралії.

Національні стоматологічні асоціації, а також асоціації студентів-стоматологів і партнери кампанії мають намір розширити торішній спектр активності, що включає, окрім іншого, і спробу побити світовий рекорд із кількості людей, які одночасно чистять зуби.

«Це чудово, що так багато різних груп прагнуть підвищити інформованість своїх співгромадян про здоров’я порожнини рота, — повідомляє президент Всесвітньої федерації стоматологів FDI доктор Тваней Чун Вонг. — Всесвітній день здоров’я порожнини рота святкуватиметься ширше і краще, ніж будь-коли раніше, допомагаючи розповсюдити ідею послання «Усмішку на все життя» по всьому світу».

Щоби дізнатися, чи плануються які-небудь заходи поряд із вами або взяти участь самостійно, відвідаєте веб-сайт WOHD, на якому представлені останні новини й матеріали, які можуть допомогти в проведенні власних заходів.

Всесвітній день здоров’я порожнини рота щорічно відзначається у всьому світі 20 березня широким спектром інформаційно просвітницьких заходів, організованих стоматологами, студентами стоматологічних факультетів і стоматологічними асоціаціями. Він надає стоматологічній спілці платформу для проведення заходів і трибуну для підвищення інформованості населення щодо проблеми порожнини рота.

90 % населення планети впродовж життя стикаються із захворюваннями порожнини рота, попри те, що здебільшого їх можна запобігти з допомогою привертання уваги до проблеми з боку державних структур, медичних і громадських організацій, а також фінансуванням програм профілактики, діагностики й лікування.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *