Гігієна порожнини рота у британців не витримує ніякої критики


Нове опитування виявило, що гігієна порожнини рота в жителів Великобританії залишає бажати кращого. Дослідження, проведене компанією TePe, напередодні минулого нещодавно Всесвітнього дня здоров’я порожнини рота, показало, що в кожного четвертого британця інтервал між чищенням зубів складає понад 24 години.

Дослідники зазначають, що результати опитування 2 000 дорослих британців виявилися такими, що шокують. Кожен п’ятий опитаний признався, що чистить зуби не щіткою, а пальцем, а 15 % респондентів повідомили, що користуються однією щіткою не менше року, тоді як стоматологи рекомендують міняти щітку кожні 3–4 місяці. 5 % опитаних вказали, що вони ніколи не були в стоматолога, тоді як 50 % не відвідували стоматолога впродовж останніх 6 місяців.

Багато людей також визнали, що погана гігієна порожнини рота відбиває в них бажання цілувати партнера, а 4 % сказали, що на їхні поцілунки були відмови з цієї причини.

Опитування також виявило, на які хитрощі готові піти люди, щоби тільки не чистити зуби. Серед альтернативних методів очищення були названі жувальна гумка, обполіскувачи, полоскання рота водою, освіжаючі льодяники і м’ятний чай.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *