Бум косметичної стоматології у Великобританії

Згідно з думкою фінансових експертів, зростаючий інтерес до косметичної стоматології у Великобританії створює серйозні передумови для значного збільшення доходів стоматологів.

За останні 12 місяців виторг 100 провідних мереж стоматологічних клінік країни склав майже мільярд фунтів стерлінгів, а їхній дохід за останні чотири роки збільшився майже на чверть.

За оцінками аналітиків, така позитивна динаміка зумовлена тим, що все більше людей готові платити за ідеальну усмішку, і це призводить до стабільного зростання витрат на косметичну стоматологію. Особливою популярністю користуються такі процедури, як лазерне вибілювання зубів, дизайн усмішки й косметичні брекети.

Пітер Олдерсон, керівний директор фінансового агентства LDF, повідомляє, що британці сильно захопилися косметичною стоматологією, і це сприяє зростанню зарплат співробітників приватних стоматологічних клінік і збільшенню доходів провідних мереж. Люди готові платити сотні, навіть тисячі фунтів стерлінгів, щоби зробити усмішку привабливою, і багато хто спроможний оплачувати послуги преміум-сегмента, у який включені передові методи лікування в сучасних умовах.

Збільшення товарообігу в деяких областях стоматології призвело також до зростання кількості стоматологічних клінік і розширення наявних мереж. Деякі мережі тепер володіють і управляють понад 400 відділеннями.

Останні дані зафіксували, що нині у Великобританії працює приблизно 200 стоматологів, чий річний дохід перевищує 300 000 фунтів стерлінгів.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *