Бум косметичної стоматології у Великобританії


Згідно з думкою фінансових експертів, зростаючий інтерес до косметичної стоматології у Великобританії створює серйозні передумови для значного збільшення доходів стоматологів.

За останні 12 місяців виторг 100 провідних мереж стоматологічних клінік країни склав майже мільярд фунтів стерлінгів, а їхній дохід за останні чотири роки збільшився майже на чверть.

За оцінками аналітиків, така позитивна динаміка зумовлена тим, що все більше людей готові платити за ідеальну усмішку, і це призводить до стабільного зростання витрат на косметичну стоматологію. Особливою популярністю користуються такі процедури, як лазерне вибілювання зубів, дизайн усмішки й косметичні брекети.

Пітер Олдерсон, керівний директор фінансового агентства LDF, повідомляє, що британці сильно захопилися косметичною стоматологією, і це сприяє зростанню зарплат співробітників приватних стоматологічних клінік і збільшенню доходів провідних мереж. Люди готові платити сотні, навіть тисячі фунтів стерлінгів, щоби зробити усмішку привабливою, і багато хто спроможний оплачувати послуги преміум-сегмента, у який включені передові методи лікування в сучасних умовах.

Збільшення товарообігу в деяких областях стоматології призвело також до зростання кількості стоматологічних клінік і розширення наявних мереж. Деякі мережі тепер володіють і управляють понад 400 відділеннями.

Останні дані зафіксували, що нині у Великобританії працює приблизно 200 стоматологів, чий річний дохід перевищує 300 000 фунтів стерлінгів.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *