На полицях американських аптек з’явиться зубна паста з конопель

Нью-йоркська компанія Axim Biotechnologies, що спеціалізується на дослідженнях каннабіноїдах і виробництві продукції з конопель, представила лінію продуктів на основі каннабігерола, яка вже до осені повинна з’явитися на полицях американських аптек.

ORAXIMAX, перша у світі лінія продукції для догляду за порожниною рота, що містить каннабігерол (КБГ), була представлена виробником на прес-конференції в Манхеттені на початку цього року. КБГ – активний інгредієнт, що міститься в коноплях, який може використовуватися для створення лінії таких продуктів, як зубна паста, ополіскувач для порожнини рота й зубна нитка.

«Відомо, що деякі каннабіноїди мають виражені протизапальні, бактерицидні, антипроліферативні й регенеруючі властивості. Саме з цієї причини наша компанія створила нову категорію продукції для ринку догляду за порожниною рота», — повідомив в інтерв’ю Dental Tribune доктор Джоуля, виконавчий директор Axim.

«КБГ є попередником інших відомих каннабіноїдів, таких як каннабідіол і тетрагідроканнабінол, і відповідає за велику частину лікувальних властивостей конопель, — пояснює Lekhram Changoer, головний технічний директор компанії Axim. — В промислових коноплях містяться численні непсихоактивні каннабіноїди й незамінні амінокислоти. Вона також діє, як інгібітор ЦОГ- 2, відомим нестероїдним протизапальним препаратом, але без властивих йому побічних ефектів».

Згідно з інформації виробника, нові продукти на основі КБГ не підлягають схваленню FDA, оскільки не є медичними препаратами. Очікується, що нова лінія з’явиться в продажі приблизно через чотири місяці, а ціни на неї не відрізнятимуться від цін на продукцію для догляду за порожниною рота інших популярних брендів.

На додаток до лінії догляду за порожниною рота, компанія планує випустити лінію косметики на основі КБГ, що включає дитячу присипку, креми, лосьйони, бальзам для губ, шампунь, кондиціонер і гель для душу.

Продукція з частин конопель, що не мають психоактивних властивостей, може легально поставлятися і продаватися в усіх 50 штатах, проте, вирощування цієї рослини в США є незаконним. З цієї причини Axim імпортує свою продукцію з-за кордону. У листопаді 2014 року компанія оголосила, що її виробничі потужності будуть розташовані в Нідерландах.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *