Британці займаються самолікуванням, щоб уникнути витрат на стоматолога

Як повідомляють британські засоби масової інформації, у зв’язку з підвищенням вартості стоматологічних послуг, багато жителів країни вважають за краще лікувати зуби самостійно.

Ян Бойнтон, 42-річний ветеран війни в Персидській затоці, є лише одним із багатьох, хто вирішив лікувати зуби без допомоги стоматолога. Починаючи з 2006 року, він з допомогою слюсарних інструментів видалив собі загалом 13 зубів. Містер Бойнтон пояснює це тим, що впродовж останніх 8 років намагався потрапити на прийом у 30 різних стоматологічних кабінетів, але безуспішно. У результаті він вирішив зайнятися самолікуванням, замість того, щоби платити 100 фунтів стерлінгів за видалення зуба в приватній клініці. На сьогодні у Яна Бойнтона залишилися всього два власні зуби на верхній щелепі, і він не може собі дозволити зробити протезування.

Хоча випадок із містером Бойнтоном є прикладом надзвичайної ситуації; дослідження, проведені Британською стоматологічною асоціацією, показали, що кожен п’ятий британець буде готовий зайнятися самолікуванням або довірити видалення зуба знайомому, якщо не зможе дозволити собі сплатити послуги стоматолога. Проте, статистика показує, що все більше людей намагаються отримати безплатне стоматологічне обслуговування. Представник Департаменту охорони здоров’я нагадав, що незаможним громадянам, одержуючим державні виплати, стоматологічна допомога надається безплатно, і запропонував людям, які зазнають труднощів з виплатою внесків до стоматологічної страховки, отримати інформацію про безплатну стоматологічну допомогу. Цю інформацію можна знайти в мережі інтернет на сайті Департаменту охорони здоров’я.

Доктор Найджел Картер, виконавчий директор Британського фонду стоматологічного здоров’я, говорить, що наявні в продажі набори для самостійного лікування зубів можуть бути затребувані тільки в украй екстремальних ситуаціях, коли інші варіанти розв’язання проблеми недоступні. Проте, вони не можуть використовуватися як постійний засіб розв’язання проблем, і пацієнтам не слід займатися самолікуванням. Самостійне видалення зубів, установка пломб або коронок може призвести до негативних наслідків та істотно підвищити вартість стоматологічних послуг у майбутньому.

If you’re interested in getting a paper document on the internet, it’s essential that you opt for a company that try that is going to take decent care of your papers and offer you the ideal service.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *