Інноваційні капи допоможуть в діагностиці бруксизму

Група ірландських дослідників представила інноваційний продукт, призначений для розв’язування проблем, пов’язаних із бруксизмом. В одній зі стоматологічних клінік Дубліна троє розробників створили нові капи, які здатні виявляти нічний бруксизм і відправляти отриману інформацію на смартфон лікуючому лікарю-стоматологу.

Доктор Рамеш Бабу і Патрік МакОліффі,  й професор Брайан О’Коннел розробили капи, які допоможуть позбавитися від таких проблем, як підвищена зтираємість зубів, головний біль, мігрень, синдром скронево-нижньощелепного суглоба, які часто є супутниками нічного скреготання зубами. Дослідники вважають, що в одній тільки Ірландії бруксизмом страждають близько півмільйона людей.

Доктор МакОліфф, ортопед Дублінської стоматологічної клініки, повідомляє, що стоматологи давно потребували надійного способу діагностики бруксизму, що і призвело до ідеї розробки капи. Цей пристрій, створений із використанням передових технологій, передає потрібну інформацію на смартфон користувача і лікарю-стоматологу.

Творці капи, яка отримала назву SmartSplint, сподіваються, що з допомогою їхнього винаходу стоматологи зможуть не лише легко діагностувати бруксизм, але й істотно полегшити життя людей, які страждають від цього  захворюванням, а також отримати додаткові дані для виявлення причин нічного скреготання зубами.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *