Інноваційні капи допоможуть в діагностиці бруксизму


Група ірландських дослідників представила інноваційний продукт, призначений для розв’язування проблем, пов’язаних із бруксизмом. В одній зі стоматологічних клінік Дубліна троє розробників створили нові капи, які здатні виявляти нічний бруксизм і відправляти отриману інформацію на смартфон лікуючому лікарю-стоматологу.

Доктор Рамеш Бабу і Патрік МакОліффі,  й професор Брайан О’Коннел розробили капи, які допоможуть позбавитися від таких проблем, як підвищена зтираємість зубів, головний біль, мігрень, синдром скронево-нижньощелепного суглоба, які часто є супутниками нічного скреготання зубами. Дослідники вважають, що в одній тільки Ірландії бруксизмом страждають близько півмільйона людей.

Доктор МакОліфф, ортопед Дублінської стоматологічної клініки, повідомляє, що стоматологи давно потребували надійного способу діагностики бруксизму, що і призвело до ідеї розробки капи. Цей пристрій, створений із використанням передових технологій, передає потрібну інформацію на смартфон користувача і лікарю-стоматологу.

Творці капи, яка отримала назву SmartSplint, сподіваються, що з допомогою їхнього винаходу стоматологи зможуть не лише легко діагностувати бруксизм, але й істотно полегшити життя людей, які страждають від цього  захворюванням, а також отримати додаткові дані для виявлення причин нічного скреготання зубами.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *