Що заважає нам бути задоволеними своєю усмішкою?


Шокуючі дані опублікувала компанія Bupa, яка є одним із міжнародних лідерів медичного страхування. Результати опитування, у якому брали участь 2 000 осіб, звучать невтішно: 29 % опитаних не користуються зубною пастою, 68 % не використовують зубну нитку, 50 % не застосовують ополіскувачів для порожнини рота, і шокуючі 47 % зізналися, що не знають, як правильно чистити зуби. Одночосно кожен п’ятий учасник опитування регулярно замість чищення зубів використовує жувальну гумку, а кожен десятий користується чужою зубною щіткою.

Дослідники вважають, що таке зневажливе ставлення до гігієни порожнини рота, є головною причиною негативного сприйняття респондентами власної усмішки — тенденція, яка також чітко простежується в результатах опитування. Вони з’ясували, що 28 % респондентів не усміхаються, коли роблять селфі, тому що стурбовані тим, як виглядатимуть їхні зуби на знімках, і не готові викладати свої фотознімки з усмішкою в соціальні мережі, тоді як 81 % опитаних під час фотографування турбуються про те, як виглядатиме їхня усмішка.

Майже половина опитаних (42 %) вказала, що хотіла б поліпшити естетику зубів, 35 % повідомили, що відчувають незручність через стан своїх зубів, а 63 % хотіли б бачити свої зуби білішими. Серед причин недотримання гігієни порожнини рота, учасники опитування часто називали блага цивілізації. Так, 11 % опитаних повідомили, що забувають чистити зуби, тому що захоплюються читанням електронної пошти або записів у соціальних мережах, а 13 % занадто зайняті переглядом телевізора.

Ситуацію коментує доктор Стів Предді, керівник стоматологічного підрозділу Bupa Dental Services: «Регулярна гігієна порожнини рота є життєво важливою частиною підтримки здорового способу життя. Проте, на жаль, наше дослідження виявило, що величезна кількість людей ігнорує рекомендації щодо належного догляду за зубами. Сучасні електричні зубні щітки й засоби для очищення міжзубних проміжків надають безліч різних способів очищення зубів. Тому навряд чи можна знайти виправдання тому, що людина не чистить зуби щодня двічі на день упродовж двох хвилин і не відвідує стоматолога. Ми закликаємо всіх людей приділяти більше уваги здоров’ю зубів і ясен».


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *