На EuroPerio 8 буде представлена новинка від MIS Implants Technologies


На відкритті Конгреса Європейської федерації пародонтологів в Лондоні, ізраїльська компанія MIS Implants Technologies представить свою нову розробку, яка обіцяє негайні фізіологічні переваги, що покращують результати лікування. V3 — новий імплантат універсального застосування — призначений для проведення широкого спектру хірургічних операцій та ідеально підходить для установки у фронтальній зоні, а також у зонах з обмеженим простором і кістковою тканиною, де украй важливі якісні естетичні результати.

Розробка V3 зайняла два роки, і в ній узяли участь провідні клініцисти, у тому числі професор Нітцан Бічачо з Ізраїлю й доктор Эрік Ван Дорен із Бельгії. Новинку надійде у продаж уже найближчими місяцями і стане доступна стоматологам у всьому світі.

«MIS пишається своєю інноваційною позицією в міжнародній індустрії дентальної імплантації, яка призвела до розробки унікальної системи імплантації V3. Це широко очікуваний еволюційний крок у розробці дентальних імплантатів, який надає переваги стоматологам і пацієнтам у всьому світі», — заявляє менеджер із продукту компанії MIS Элад Гінат.

Дизайн V3 надає імплантологам і стоматологам загальної практики широкі можливості в плануванні імплантації і проведенні відновного лікування. Зокрема, трикутна форма коронкової частини сприяє кращій регенерації кісткової тканини і формуванню більшого об’єму кістки, що стабілізує навколишні м’які тканини й забезпечує кращу естетику. Шийка імплантата забезпечує надійну фіксацію в трьох точках альвеолярного гребня, одночасно утворюючи три вільні від тиску проміжки з боків (між імплантатом і кісткою) і, у такий спосіб, створюючи умови для кращої остеоінтеграції.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *