Наскільки шкідливий літній раціон харчування для здоров’я зубі?


Літо в розпалі, і багато хто з нас із задоволенням їсть салати, п’є фруктові соки й коктейлі. Попри те, що літній раціон харчування, багатьма сприймається як корисніший, ніж зимовий,  далеко не ідеальний, особливо, коли мова заходить про здоров’я зубів.

Стоматологи попереджають, що  літній раціон хаорчування, насправді заподіює зубам досить серйозний збиток. Багато напоїв і продукти, які ми традиційно вживаємо під час спеки, зокрема, охолоджені соки й коктейлі, містять багато цукру й мають низький pH, що сприяє кислотній ерозії емалі й подальшої стираємості зубів.

Щоби запобігти негативному впливу цукру і кислот на емаль зубів, стоматологи рекомендують використовувати під час пиття соломку, чергуючи вживання кави, коктейлів, соків або вина з простою водою. Також, принаймні 45 хвилин, після вживання солодких або кислих продуктів і напоїв, слід утриматися від чищення зубів, а в разі потреби можна використати жувальну гумку без цукру.

Фахівці також рекомендують обачніше підходити до вибору продуктів і напоїв у супермаркетах. Заморожений йогурт, соки й салати часто рекламуються як продукти, які корисні для здоров’я, проте в них може міститися така ж кількість жирів, солі й цукру, як у тих продуктах, які не вважаються корисними.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *