Підведені підсумки щорічного Всесвітнього стоматологічного конгресу


Щорічний Всесвітній стоматологічний конгрес FDI, що є однією з найзначиміших подій у стоматологічному товаристві, цього року вперше проводився в Таїланді. Столиця країни, Бангкок, з 22 до 25 вересня зібрала тисячі стоматологів, представників систем охорони здоров’я і стоматологічної індустрії зі всього світу. Майже 16 000 учасників використали цей унікальний майданчик для обговорення поточних питань і останніх досліджень в області стоматології й ознайомлення з новітніми досягненнями стоматологічної галузі.

У прес-релізі Всесвітньої стоматологічної федерації FDI повідомляється, що Конгрес цього року проводився із величезним успіхом. Серед учасників було приблизно 4 800 стоматологів і майже 1 500 студентів стоматологічних шкіл із багатьох країн світу. Проте здебільшого учасники Конгресу приїхали з азіатських країн, таких як Філіппіни, Індія, Китай, Пакистан, Малайзія і Японія.

Наукова програма заходу включала понад сотні лекцій і стендових доповідей про останні дослідження. Серед найбільш важливих подій Конгресу організатори виділяють презентацію другого видання «Атласу стоматологічних захворювань» і третій Всесвітній стоматологічний форум, на якому обговорювалася проблема споживання «вільних цукрів» і зусиль, які докладалися у всьому світі зі здійснення загального медичного страхування.

Одночасно з Конгресом пройшла Міжнародна стоматологічна виставка, яка також відрізнялася високою відвідуваністю. Стенди 230 міжнародних і 60 національних компаній, які представляють новітні продукти, розробки й технології в області стоматології, за три дні відвідали майже 4 700 людей. Декілька країн, у їхньому числі Германію, США, Великобританія, Італія, Китай і Індія, були представлені національними павільйонами.

Конгрес у наступному році пройде із 7 до 10 вересня в Польщі, яка стане першою центральноєвропейською країною, яка проводить цей захід.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *