Селфіманія та зростаючий попит на косметичну стоматологію

Стоматологи з різних куточків Великобританії повідомляють, про значне збільшення попиту на процедури косметичної стоматології, і багато хто з них пояснює це зростанням популярності селфі. Вони вважають, що мода, яка переростає в одержимість фотографуванням себе й розміщенням цих знімків у соціальних мережах, таких як Facebook і Instagram, спонукає все більше число людей робити кроки для поліпшення зовнішнього вигляду своєї посмішки.

Фахівці лондонської клініки London Smile Clinic зазначають 30 % збільшення попиту на косметичні процедури, водночас багато пацієнтів звертаються до них із такими проблемами, як зміна кольору, прорізування зубів поза зубним рядом або сколи. На електронну пошту стоматологів безперервним потоком приходять селфі від людей, які цікавляться способами усунення естетичних проблем. Проте у фахівців викликає стурбованість зайва заклопотаність людей тим, як вони виглядають на фотознімках. До стоматологів часто звертаються люди із зубами ідеальних пропорцій, які на фотографіях можуть виглядати непропорційно із-за близькості телефону до обличчя або кута зйомки.

Головний лікар London Smile Clinic Тім Бредсток-Сміт говорить, про те, що все більш поширеною практикою в їхній клініці стає відмовляти від лікування пацієнтів, які стурбовані зовнішнім виглядом своїх зубів на фотознімках, тому що насправді вони не потребують ніякого лікування. Зуби часто перебувають у фокусі знімка, який візуально збільшує розмір зубів, ніж вони є насправді, викликаючи в людей заклопотаність тим, що в них «кінські зуби».

Експерти рекомендують утриматися від ухвалення скороспішних рішень, зроблених на основі селфі, і звертатися до стоматолога, щоб обговорити можливі варіанти лікування, тільки, якщо ви дійсно стурбовані тим, як виглядають ваші зуби, або є естетичні проблеми, які ви хотіли б виправити.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *