Всесвітній стоматологічний конгрес FDI – 2017 у Мадриді

У 2017 році в столиці Іспанії, Мадриді, відбувся щорічний Всесвітній стоматологічний конгрес FDI, який є провідним майданчиком, що збирає експертів зі всього світу, щоб обговорити останні стратегії й технології для поліпшення стану здоров’я порожнини рота людей у всьому світі.

Конгрес FDI — 2017 був проведений під девізом «Об’єднаємося, щоби поліпшити стан здоров’я порожнини рота людей у всьому світі». Значне число іспанських і міжнародних експертів підтвердили свою участь і готовність поділитися останніми науковими дослідженнями в області пародонтології, ендодонтії, ортодонтії, цифрової, геріатричної й лазерної стоматології, патологій порожнини рота й інших суміжних областях, які представляють інтерес для фахівців.

У минулому, Мадрид, що є одним із провідних туристичних і наукових центрів Середземномор’я, уже тричі приймав учасників Всесвітніх стоматологічних конгресів, у тому числі, одного з перших, що відбувся в 1903 році. Конгрес 2017 року відбувся у виставковому центрі IFEMA Feria de Madrid, який є місцем проведення найбільших заходів і одним із лідерів міжнародній виставковій і конференц-індустрії. Щорічно в ньому проводиться приблизно 500 заходів, що відіграє важливу роль у національній економіці.

Іспанія є одним із найбільших стоматологічних ринків у Європі та входить до числа країн із найбільшим числом стоматологів. Згідно з останніми статистичними даними Європейської комісії, у країні налічується орієнтовно 42 000 практикуючих стоматологів. За оцінками FDI, щорічні продажі стоматологічного устаткування в країні перевищують 65 мільйонів євро.

 

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *