BioMin F – зубна паста з пониженим вмістом фтору і тривалішим захистом

BioMinF — це новий та якісний продукт серед зубних паст. Зубна паста BioMinF поступово впродовж 12 годин вивільняє низькоконцентрований фторид, який разом із кальцієм і фосфатами забезпечує емалі зубів підвищений захист. Активні інгредієнти новинки заміщають втрачені зубною емаллю мінерали, запобігаючи розвитку карієсу на ранніх стадіях і забезпечуючи ефективне запечатування відкритих дентинних канальців.

Зубна паста BioMinF, що поступила в продаж у середині 2016 року, є результатом багаторічних наукових досліджень групи учених під керівництвом професора Роберта Хілла з Лондонського університету королеви Марії.

«BioMinF робить зуби набагато стійкішими до дії кислот і є набагато ефективнішою, ніж звичайні зубні пасти, активні інгредієнти яких, наприклад, водорозчинний фторид, змиваються і стають неефективними менш ніж через дві години після чищення зубів», — затверджує професор Хілл.

Попри те, що клінічні випробування ще тривають, перші дослідження свідчать про значне зниження чутливості зубів і позитивному сприйнятті споживачами смаку й текстури нової зубної пасти.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *