Invisalign Teen для корекції дистального прикусу

Align Technology нещодавно представила нову модель елайнеров для підлітків Invisalign Teen, конструкція яких дозволяє розвязати проблему дистального прикусу.

Згідно з даними прес-релізу, прозорий елайнер, призначений для виправлення прикусу в підлітків, одночасно вирівнює зубні ряди й переміщає в потрібне положення нижню щелепу. Виробник повідомляє, що це перше рішення, яке дозволяє коригувати аномалії прикусу II класу з допомогою невидимих елайнерів.

Лікування аномалій II класу полягає у вирівнюванні зубів і висуненні вперед нижньої щелепи, що сприяє поліпшенню профілю обличчя пацієнта. Новинка від Align Technology відтворює дію часто використовуваних функціональних апаратів для корекції аномалій прикусу II класу з допомогою нових «крил», що точно позиціонуються. Вони утримують нижню щелепу в передньому положенні, одночасно виконуючи задачу вирівнювання зубів і усунення їхній скупченості. Зазвичай лікарі призводять нижню щелепу в правильне положення і вирівнюють зубні ряди на різних етапах лікування, що значно збільшує його тривалість.

Завдяки підвищенню ефективності лікування заощаджуються час і гроші, і не потрібно використання еластичних кілець, дозволяючи не турбуватися щодо дотримання рекомендацій лікаря. Крім того, елайнери сприймаються пацієнтами як комфортніший метод лікування у разі щотижневої заміни здатні на 50 % скоротити його тривалість. Система включає до шести безплатних замін елайнерів, компенсатори для прорізування молярів та іклів, а також індикатори зносу.

 

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *