Invisalign Teen для корекції дистального прикусу


Align Technology нещодавно представила нову модель елайнеров для підлітків Invisalign Teen, конструкція яких дозволяє розвязати проблему дистального прикусу.

Згідно з даними прес-релізу, прозорий елайнер, призначений для виправлення прикусу в підлітків, одночасно вирівнює зубні ряди й переміщає в потрібне положення нижню щелепу. Виробник повідомляє, що це перше рішення, яке дозволяє коригувати аномалії прикусу II класу з допомогою невидимих елайнерів.

Лікування аномалій II класу полягає у вирівнюванні зубів і висуненні вперед нижньої щелепи, що сприяє поліпшенню профілю обличчя пацієнта. Новинка від Align Technology відтворює дію часто використовуваних функціональних апаратів для корекції аномалій прикусу II класу з допомогою нових «крил», що точно позиціонуються. Вони утримують нижню щелепу в передньому положенні, одночасно виконуючи задачу вирівнювання зубів і усунення їхній скупченості. Зазвичай лікарі призводять нижню щелепу в правильне положення і вирівнюють зубні ряди на різних етапах лікування, що значно збільшує його тривалість.

Завдяки підвищенню ефективності лікування заощаджуються час і гроші, і не потрібно використання еластичних кілець, дозволяючи не турбуватися щодо дотримання рекомендацій лікаря. Крім того, елайнери сприймаються пацієнтами як комфортніший метод лікування у разі щотижневої заміни здатні на 50 % скоротити його тривалість. Система включає до шести безплатних замін елайнерів, компенсатори для прорізування молярів та іклів, а також індикатори зносу.

 


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *