Відкриття Міжнародної стоматологічної виставки (IDS) у Кельні

Міжнародна стоматологічна виставка (IDS) у Кельні   є найбільшої й цікавішої подією, очікуваної всіма представниками стоматологічного товариства. Провідні світові виробники стоматологічних матеріалів і устаткування традиційно представляють свої високотехнологічні новинки саме на IDS.

Упродовж п’яти днів роботи виставки стоматологи з багатьох країн отримають можливість побачити і протестувати останні технологічні розробки в різних областях, у тому числі новітні стоматологічні матеріали, імплантати, лабораторне устаткування і програмне забезпечення.

Згідно з останніми даними, понад 2 300 виробників і дилерів представлять свою продукцію на виставці, яка знову розширить свої межі й тепер проводитиметься вже в шести залах виставкового центру Koelnmesse. На додаток до постійних експонентів, свою продукцію в Кельні представить і безліч нових компаній. Крім того, про проведення спільних виставок оголосили асоціації стоматологічної індустрії із США, Італії, Франції, Кореї, Бразилії, Великобританії й багатьох інших країн.

«Наші нові експоненти представляють різні області стоматології, їхній асортимент продукції розширить і без того велику й різноманітну експозицію виставки. Крім того, IDS стає все більш міжнародною — на виставці цього року свої новітні продукти й розробки вперше представить низка нових компаній із Північної Америки, Азії і Європи», — говорить Генеральний директор Виставкового центру Koelnmesse Катарина Хамма.

На додаток до масштабної виставки, відвідувачі зможуть узяти участь у різноманітних і цікавих заходах, серед яких уже традиційний «Куточок ораторів», а також що з’явилися порівняно нещодавно «День кар’єри» і «Огляди ноу-хау». І нарешті, у гостей виставки буде можливість відвідати дві провідні стоматологічні клініки Кельна й дізнатися, як вони застосовують сучасне високотехнологічне устаткування в повсякденній практиці.

«Обидва формати були дуже позитивно сприйняті нашими відвідувачами й будуть продовжені у подальші роки. Хоча основною метою IDS є презентація технологій і продукції на стендах, ми твердо переконані, що цікаві супутні програми можуть притягнути потенційних клієнтів, зацікавлених у новій інформації й ділових контактах», — говорить Катарина Хамма.

 

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *