Dental Wings Lasermill – лазерна установка для виробництва стоматологічних реставрацій

На Міжнародній стоматологічній виставці в Кельні, канадська компанія Dental Wings презентувала друге покоління лазерної системи Lasermill для виробництва стоматологічних реставрацій.

Dental Wings Lasermill встановлює нові стандарти в технологіях виробництва стоматологічної продукції, надаючи клінікам, лабораторіям і виробничим центрам простоту під час використання й безпрецедентні можливості для виготовлення реставрацій високої якості з використанням широкого спектру перевірених матеріалів.

Система Dental Wings Lasermill використовує мільйони коротких лазерних імпульсів високої інтенсивності для видалення невеликих кількостей матеріалу зі стандартного блоку, до досягнення необхідного результату.

Надзвичайно малий розмір плями лазерного пучка дозволяє отримати у десять разів більш високе розділення, чим у традиційних фрезеров із ЧПУ, дозволяючи досягти неймовірної природності реставрацій.

Dental Wings Lasermill знижує вартість і варіативність виготовлення високоякісних реставрацій, оскільки не вимагає зміни фрез, охолоджувальних розчинів і складних налаштувань. Крім того, значною особливістю Lasermill є інтегрований 3d сканер, який дозволяє контролювати процес виробництва, на відміну від традиційних фрезеров із ЧПУ, реставрацій ручного контролю якості, які вимагають у процесі виготовлення.

 

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *