12 травня – Європейський День здоров’я ясен

Європейська федерація пародонтології (EFP) оголосила 12 травня Європейським Днем здоров’я ясен. Метою кампанії є підвищення інформованості громадськості про важливість збереження здоров’я ясен упродовж усього життя. Минулого року в заході, який тоді називався Європейський День пародонтології, взяли участь професійні спілки пародонтологів 21 країни.

Подальші заходи  пройдуть під девізом «Об’єднаємося в боротьбі з пародонтитом», мета якого нагадати організаціям і населенню, що підтримка здоров’я ясен є досяжним і економічно ефективним способом поліпшення загального стан здоров’я і якості життя людей у всьому світі.

Крім того, що пародонтит є серйозною проблемою, що зачіпає приблизно 80 відсотків людей старше 35 років, численні наукові дослідження доводять зв’язок між пародонтитом і діабетом, хворобами серцево-судинної системи й іншими хронічними неінфекційними захворюваннями. Отже, пародонтологічне лікування може грати ключову роль у профілактиці, ранній діагностиці й лікуванні цих серйозних захворювань.

У рамках Європейського Дня здоров’я ясен приблизно 25 національних пародонтологічних спільнот організовують широкий спектр заходів: конференції, лекції та зустрічі з населенням, стоматологічні огляди й інші акції.

 

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *