Синдром обструктивного апное сну впливає на успіх дентальної імплантації


Пацієнти, що страждають від синдрому обструктивного апное сну, більш схильні до ризику ускладнень дентальної імплантації.

Раніше був доведений зв’язок синдрому обструктивного апное сну (СОАС) — фізіологічне порушення, що проявляється періодичним частковим або повним припиненням дихання під час сну, з бруксізмом.

Недавнє дослідження, опубліковане в журналі Journal of Oral Implantology, виявило наявність тісного взаємозв’язку між СОАС і ускладненнями дентальної імплантації.

У дослідження було включено 67 пацієнтів, в 16 з яких спостерігалися ускладнення після дентальної імплантації, й 13 з них страждали СОАС.

Ускладнення включали: скол кераміки, перелом гвинта/імплантата, послаблення гвинта й розцементування. Водночас в одному з випадків проблема проявилася через 73 місяці після установки імплантата.

«Стоматологи все частіше звертають увагу на взаємозв’язок обструктивного апное сну та стоматологічних захворювань, — пишуть дослідники. — Новим об’єктом для вивчення може стати частота технічних ускладнень у разі фіксованого протезування».


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *