Fluoresce HD – перший у світі наконечник з детектором карієсу

На Міжнародній стоматологічній виставці в Кельні, американський виробник стоматологічних наконечників Lares Research презентував свою інноваційну розробку — Fluoresce HD.

Нова технологія, реалізована у двох варіантах для високошвидкісних і низькошвидкісних наконечників, виявляє уражені карієсом тканини зуба безпосередньо в процесі лікування. Випромінюване наконечником світло  призводить до флуоресціювання каріозних тканин помаранчово-червоним кольором, тоді як здорові тканини зуба підсвічують зеленим, дозволяючи стоматологу візуалізувати межі ураженої ділянки й легко видалити каріозну тканину.

Традиційно стоматологи приймають рішення про ураження дентину й необхідності його екскавації на основі кольору та твердості тканини. Використовувані нині технології не дозволяють безпосередньо в процесі препарування визначити, чи всі уражені тканини були видалені. Крім того, вторинний карієс залишається однією з головних причин заміни реставрацій. Розроблені Lares Research наконечники HD Fluoresce роблять процес видалення ураженого дентину ефективнішим й одночасно мінімально інвазивним.

У даному продукті використовується запатентована технологія FACE (Fluorescence — Aided Caries Excavation), що виявляє каріозні тканини з допомогою флуоресценції.

У порівнянні з поточними методиками, HD Fluoresce значно скорочує час прийому, оскільки стоматологу не доводиться переривати процес видалення каріозних тканин, відкладаючи наконечник і застосовуючи детектори або барвники, щоби виявити пропущені в процесі препарування каріозні тканини.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *