Яка вона, ідеальна посмішка?

item even”>

The required research, the essential composition, the essential reading and the necessary editing is writing essays service something which could prove hard to reach for the most seasoned of authors.

Відкрита, широка, крива, сором’язлива — це лише небагато з епітетів, якими ми наділяємо посмішку. І дійсно, те, як ми сприймаємо вираз обличчя під час соціальної взаємодії й невербальному спілкуванні, може істотно розрізнятися.

Дослідники з Університету Міннесоти запропонували 802-м учасникам оцінити 27 комп’ютерних моделей посмішки за такими критеріями, як ефективність (від дуже погано до дуже добре), щирість (фальшива або щира), привабливість (від тієї, що викликає відразу до приємної) і вираження емоцій (гнів, презирство, відраза, страх, щастя, печаль або здивування). Вираз лиця змінювався в наслідок варіацій нахилу куточків рота, виразності посмішки, міри відкритості зубів і симетричності.

Одержані результати свідчать про те, що щирішими і приємнішими сприймаються менш виражені посмішки. Так, посмішки із середнім кутом нахилу куточків рота отримали більш високі оцінки, тоді як широкі посмішки часто сприймалися, як ті, що виражали страх або презирство. Зокрема, обидві посмішки, які отримали найнижчі оцінки, демонстрували найбільш широкий оскал.

Хоча вчені виходили з припущення, що лицьова симетрія часто сприймається краще, ніж асиметрія, у цьому дослідженні дещо асиметричні посмішки були оцінені вище. На думку дослідників, отриманий результат узгоджується з принципами дизайну посмішки, оскільки динамічна симетрія, у разі якій ділянки лиця схожі, та не ідентичні, робить посмішку живішою, динамічнішою, природнішою й неповторною в порівнянні зі статичною симетрією.

Результати дослідження можуть знайти широке застосування в різних областях медицини, таких як пластична хірургія й реабілітація осіб, постраждалих від травм, порушень мозкового кровообігу, неврологічних розладів, онкології або інфекцій, і в результаті тих, що втратили можливість виражати емоції з допомогою міміки.

Психологічні й соціальні наслідки порушень міміки можуть бути дуже серйозними. Дослідження довели, те, що люди з частковим паралічем ділянок лиця найчастіше зазнають труднощів зі спілкуванням у результаті неправильного сприйняття, стають ізольованими, выдчувають тривогу та схильні до депресії.

Дослідження «Dynamic properties of successful smiles» було опубліковане 28 червня в журналі PLOS ONE.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *