Grandio Blocs – нанокерамічні CAD/CAM блоки від VOCO

Компанія VOCO нещодавно презентувала Grandio Blocs — CAD/CAM блоки, що складаються на 86 % з гібридного нанокерамічного композиту які призначені для виготовлення коронок, інлей/онлей вкладок, вінілов і коронок на імплантати.

Новинка має властивості, характерні для справжнього зуба: високу міцність на стискання, слабке водопоглинання й поліпшені здібності зберігати колір. Grandio Blocs дозволяють лікарям і лабораторіям удосконалити процес роботи CAD/CAM і отримувати високоякісні реставрації.

Завдяки високій концентрації наповнювача, рівній 86 % складу, Grandio Blocs мають фізичні властивості, ідентичні таким властивостям натуральних зубів, як пружність та стійкість до температурних змін. Це дозволяє блокам поліпшити інтеграцію з яснами й довговічність.

Гібридний склад нанокерамічного композиту забезпечує оптимальну поліруємість і дозволяє обробляти Grandio Bloc точніше. Матеріал зручний у використанні й не вимагає випалення. Він також спрощує процес поліровки й дозволяє проводити внутрішньоротові корекції.

Блоки, що обробляються з допомогою звичайних фрезерних установок, випускаються у двох розмірах і великою кількістю відтінків.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *