Поради перед відвідуванням стоматолога


Стоматолога бояться не лише діти, але й дорослі. І тут немає нічого дивного. Адже нам ще в дитинстві прищепили стереотип, про те, що зубний доктор це боляче і неприємно. Ніхто не обіцяє, що ця процедура принесе Вам задоволення. Однак є ряд нюансів, що дозволяють знизити неприємні моменти в кріслі лікаря. І виконання або ігнорування цих нюансів і вказівок залежить лише від Вас.

Поради перед відвідуванням стоматолога. Першим ділом, якщо зібралися до стоматолога, забудьте про алкоголь. Вечірнє вино чи пиво тільки зашкодять. В організмі, тим більше в жіночому, він здатний зберігатися до чотирьох діб. Так що, при потребі, навіть більша доза знеболюючого може не допомогти. Навіть 100 грам «для хоробрості» можуть стати причиною невдалого походу до лікаря і просто втраченим часом.

Також важливо подбати про Ваш час після того як Ви покинете кабінет дантиста, якщо Ви знаєте, що без знеболювання не обійтися. Трапляється таке, що уколу недостатньо. Доводиться ставити ліки в язик. Після цієї процедури не варто ораторствувати, може не вийти. А от, «до» самого лікування бажано поїсти, інакше ліки можуть привести до непередбачуваних наслідків. Як приклад, запаморочення чи нудота.

Важливо, перед відвідування доктора почистити зуби. Це для Вашого особистого блага. Так, доктор зможе зразу побачити всі проблеми, не приховані шаром зубного нальоту.

До речі, перед тим, як зібратися в лікарню пам’ятайте, що не варто там з’являтися при гострих вірусних захворюваннях дихальних шляхів. Ангіна до цієї групи теж стосується. Закладений ніс може стати причиною поганої пломби, так як за рахунок дихання ротом, ви створите в ньому підвищену вологість. Стоматит проблема, яка теж не позитивно позначиться при поході до стоматолога. Жінкам не варто йти на лікування зубів в критичні дні. Причина в тому, що в організмі в цей час йде кардинальна перебудова. Будь-яке лікування може виявитися недовговічним.

До лікаря з порожніми руками йти не варто. Ні, справа не в квітах, грошах чи подарунках. Якщо у Вас є хронічні захворювання, то подбайте про засоби першої необхідності. Ті ж вологі чи паперові серветки не завадять.

Пам’ятайте, що лікар буде задавати Вам питання, і до цього треба бути готовим. По-перше, він запитає, про всі Ваші проблеми зі здоров’ям. Це шлях до його розуміння того, в наскільки занедбаному стані Ваш організм і які маніпуляції до нього варто застосовувати. Приміром, вагітній жінці або яка годує грудьми установка пломби може бути протипоказана. А астматикові, в курс лікування якого входять гормональні засоби – не завжди піде знеболювання.

Також не дивуйтеся з запитань про Вашу гігієну порожнини рота. Дантисту важливо знати, якою пастою і щіткою ви користуєтеся. Так як це, саме та людина, яка розбирається в сотнях видів чистячих засобів для зубів. Не нехтуйте порадами стоматологів – їм важливо не позбавити Вас від зуба, а навпаки зберегти його будь-яким способом.

Тому не варто боятися. Щоб зустріч з лікарем виявилася легкою достатньо чітко виконувати його вказівки і чесно відповідати на поставлені запитання.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: язвочка на язиці, клаповухість лікування львів, у верху болить зуб мудрости

Коментарі 1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *