Пародонтит легкого ступеня тяжкості

Пародонтит є запалення пародонту. Варто відмітити, що пародонтит зачіпає не лише тканини ясен, але і щелепну кістку. При легкій мірі пародонтита спостерігається запальний процес в тканинах ясен, також утворюються зубоясневі кишені невеликого розміру, одночасно з цим порушується зубоясневі кріплення. Пацієнти найчастіше скаржаться на кровоточивість ясен і невелике їх запалення, відмічаючи незначну рухливість деяких зубів.

Причиною цієї форми пародонтита служать різні патології прикусу, деякі загальні захворювання, стреси, недостатня гігієна ротової порожнини, мікроби, різні перевантаження організму (як фізичні, так і емоційні).

Лікування пародонтита середнього ступеня тяжкості:
В першу чергу – видалення зубних відкладень, після чого слідує промивання патологічних кишень сильними ліками. Виходячи з практики стоматологічних клінік, навіть таке мінімальне лікування покращує стан ясен в найкоротші терміни.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: гінгівіт лікування, гінгівіт у вагітних, гнояться ясна

Коментарі 2 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *