Пародонтит важкої міри


Пародонтит важкої міри є, мабуть, найсерйознішою формою хвороби. Ознаки пародонтита важкої міри наступні – украй глибокі пародонтальні кишені і неминуча втрата кістки. Через це виникає сильна кровотеча ясен, дуже рухливі зуби (можливо навіть їх випадання), з кісткових кишень виділяється гнійний вміст з різким, неприємним запахом. При пародонтиті важкої міри потрібно серйозне оперативне втручання стоматолога.

Оперативне втручання полягає у видаленні уражених зубів, після чого проводять відкритий кюретаж кісткових кишень або клаптеву операцію. Одночасно з цим використовуються спеціальні остеогенні препарати, дія яких виражається в зміцненні кісткової тканини і її відновлення в тих місцях, де це ще можливо.

Ще одна ефективна методика лікування пародонтита важкої міри – спрямована регенерація кісток, що виконується з використанням різних мембран.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: Важка форма парадонтиту

Коментарі 1 коментар

  • Ви мене дуже налякали. Справа в тому, що я давно мучуся від парадонтиту. Але дуже боюся потрапити до некваліфікованого лікаря. Напевно після Вашої статті побіжу в клініку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *