Пародонтит важкої міри

Пародонтит важкої міри є, мабуть, найсерйознішою формою хвороби. Ознаки пародонтита важкої міри наступні – украй глибокі пародонтальні кишені і неминуча втрата кістки. Через це виникає сильна кровотеча ясен, дуже рухливі зуби (можливо навіть їх випадання), з кісткових кишень виділяється гнійний вміст з різким, неприємним запахом. При пародонтиті важкої міри потрібно серйозне оперативне втручання стоматолога.

Оперативне втручання полягає у видаленні уражених зубів, після чого проводять відкритий кюретаж кісткових кишень або клаптеву операцію. Одночасно з цим використовуються спеціальні остеогенні препарати, дія яких виражається в зміцненні кісткової тканини і її відновлення в тих місцях, де це ще можливо.

Ще одна ефективна методика лікування пародонтита важкої міри – спрямована регенерація кісток, що виконується з використанням різних мембран.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: Важка форма парадонтиту

Коментарі 1 коментар

  • Ви мене дуже налякали. Справа в тому, що я давно мучуся від парадонтиту. Але дуже боюся потрапити до некваліфікованого лікаря. Напевно після Вашої статті побіжу в клініку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *