Гінгівіт вагітних


Гінгівіт вагітних є окрема форма запалення ясен, що виникає виключно у жінок в період вагітності. Ця форма гінгівіту розвивається в двох формах: катаральній і гіпертрофічній.

Гінгівіт у вагітних виникає через різку зміну гормонального фону, що відбувається в організмі жінки в період вагітності.

Лікування:
Ця форма гінгівіту не лікуватися, а відвідати стоматолога вимагається для правильної постановки діагнозу. Якщо у вагітної жінки спостерігаються м’який зубний наліт, цілком можна провести його видалення.

На даний момент існує безліч думок про те, можна або не можна жінкам в період вагітності проводити ультразвукове видалення зубних відкладень. Найпоширеніша думка, що ця методика чищення не зробить шкідливої дії, оскільки УЗО роблять будь-якій вагітній жінці. Також стоматолог рекомендує полоскання, для полегшення захворювання.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: гінгівіт вагітних, гингивит у вагитних, як лікувати гінгівіт у вагітних

Коментарі 1 коментар

  • Усі проблеми із зубами під час вагітності мають гормональний характер, окрім карієсу і його ускладнень. Тому, кожна жінка вирішує для себе окремо – лікувати хворобу зубів або ясен, чи почекати народження дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *