Гінгівіт вагітних

Гінгівіт вагітних є окрема форма запалення ясен, що виникає виключно у жінок в період вагітності. Ця форма гінгівіту розвивається в двох формах: катаральній і гіпертрофічній.

Гінгівіт у вагітних виникає через різку зміну гормонального фону, що відбувається в організмі жінки в період вагітності.

Лікування:
Ця форма гінгівіту не лікуватися, а відвідати стоматолога вимагається для правильної постановки діагнозу. Якщо у вагітної жінки спостерігаються м’який зубний наліт, цілком можна провести його видалення.

На даний момент існує безліч думок про те, можна або не можна жінкам в період вагітності проводити ультразвукове видалення зубних відкладень. Найпоширеніша думка, що ця методика чищення не зробить шкідливої дії, оскільки УЗО роблять будь-якій вагітній жінці. Також стоматолог рекомендує полоскання, для полегшення захворювання.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: гінгівіт вагітних, гингивит у вагитних, як лікувати гінгівіт у вагітних

Коментарі 1 коментар

  • Усі проблеми із зубами під час вагітності мають гормональний характер, окрім карієсу і його ускладнень. Тому, кожна жінка вирішує для себе окремо – лікувати хворобу зубів або ясен, чи почекати народження дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *