Виразковий гінгівіт. Причини виникнення та лікування

Виразковий гінгівіт є запалення, внаслідок якого на поверхні ясенного краю виникає некротичний наліт і виразки.

Причини виникнення
Причина виникнення виразкового гінгівіту лежить в перенесених респіраторних інфекціях, тривалому споживанні некалорійної їжі, недостатньої гігієни, надмірних психічних навантаженнях, недоїданні і весняному гіповітамінозі. Відмітимо, що вірогідність розвитку виразкового гінгівіту сильно збільшується, якщо у пацієнта спостерігається не вилікуваний карієс, а також зруйновані корені зубів.

Найчастіше виразковий гінгівіт спостерігається у молодих чоловіків, хвороба виникає через надмірне споживання алкоголю і тютюнових виробів. Надмірні психічні навантаження викликають продукування речовини, блокуючої імунну систему людини, тобто через стрес і специфічних бактерій також може виникнути виразковий гінгівіт.

Лікування виразкового гінгівіту:
Вилікувати цю недугу дуже важке завдання, особливо у тому випадку, якщо пацієнт запустив хворобу. Перед початком лікування робиться знеболення ясен, як правило, за допомогою спеціальних спреїв. Після чого на ясна впливають препаратами, основою яких є перекис водню – для стимуляції відторгнення мертвих тканин ясен. На завершальному етапі здійснюється обробка ясен антисептиками і стимуляція загоєння ясен.

Виразковий гінгівіт ні в якому разі не можна намагатися вилікувати самостійно! Ви тільки завдасте шкоди своєму організму такою спробою. Для лікування вимагається правильно підібрати медикаментозну терапію і засобів полоскання ротової порожнини – а це зробити в змозі тільки кваліфікований лікар-стоматолог.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: виразковий гінгівіт, виразковий гінгівіт лікування, Лікування виразкового гінгівіту

Коментарі 1 коментар

  • Причин, викликаючих виразковий гінгівіт, дуже багато. На жаль, навіть стрес може його спровокувати. Тут самолікування непропустимо, тому виявити та вилікувати хворобу може тільки лікар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *