Хронічний та гострий катаральний гінгівіт: симптоми і його лікування

Катаральний гінгівіт може протікати як хронічно, так і гостро. Помітимо, що гостра форма катарального гінгівіту у більшості випадків виникає через яку-небудь загальну інфекцію або інтоксикацію. Досить часто він з’являється у весняний період (гіповітаміноз), після ГРЗ і грипу, при вагітності і інших загальних негативних станах.

Симптоми:
Симптоми, властиві катаральному гінгівіту наступні – кровоточивість ясен, свербіж, больові відчуття. Кровоточивість ясен посилюється при гігієні порожнини рота і при споживанні твердої їжі. Найчастіше в цей період у пацієнта відзначається підвищена температура, лихоманка і погане самопочуття. Зовні ясна виглядають блискучими, опухлими і почервонілими. Відмітимо, що кровотеча починається від щонайменшого дотику до ясен.

Лікування:
Методика лікування катарального гінгівіту полягає в усуненні причин, які викликали хворобу, також усувається кровоточивість ясен, запального процесу і набряку. На сьогоднішній день лікування не обмежується чищенням зубів від всіляких відкладень – разом з цим використовуються медикаментозні препарати, фізіотерапія і інші засоби, що усувають гінгівіт в найкоротші терміни. У зв’язку з цим краще не відкладати лікування “на потім”, а як можна швидше звернутися в стоматологічну клініку для лікування.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: Катаральний гінгівіт, лікування катарального гінгівіту, катаральний гінгівіт лікування

Коментарі 1 коментар

  • У цій стоматології лікувала гінгівіт моя мама. На жаль, нам знадобилося звернутися в 3 лікарні, і тільки в цій клініці нам вилікували хворобу.
    Лікування було тяжким та досить довгим, але ми не пошкодували. Результат є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *