Термічний опік слизової оболонки ясен


Серйозні ушкодження виникають від термічного опіку слизової ясен парою, гарячою водою, вогнем, струмом і великими дозами радіації (іонізуючою). При термічних опіках водою і парою в першу чергу з’являється сильний різкий біль, який досить швидко слабшає, після цього виникає відчуття шорсткості слизової оболонки, згодом починає розвиватися гострий катаральний стоматит. Тканини епітелію починають набрякати і відлущуватися (як окремими ділянками, так і повністю). Можлива поява бульбашок, що швидко лопаються, після яких оголюється ерозія, або поверхневі виразки.

Лікування термічного опіку слизової ясен:

Для успішного лікування термічного опіку в першу чергу слід усунути чинники роздратування, використати антисептичні і знеболювальні засоби перед вживанням їжі (наприклад, розчин лідокаїну). Також рекомендується використати мазь прополісу і кератопластичні засоби для швидкого одужання.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: термічний опік ротової порожнини, опік ротової порожнини, опік ротової порожнини гарячою водою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *