Термічний опік слизової оболонки ясен

Серйозні ушкодження виникають від термічного опіку слизової ясен парою, гарячою водою, вогнем, струмом і великими дозами радіації (іонізуючою). При термічних опіках водою і парою в першу чергу з’являється сильний різкий біль, який досить швидко слабшає, після цього виникає відчуття шорсткості слизової оболонки, згодом починає розвиватися гострий катаральний стоматит. Тканини епітелію починають набрякати і відлущуватися (як окремими ділянками, так і повністю). Можлива поява бульбашок, що швидко лопаються, після яких оголюється ерозія, або поверхневі виразки.

Лікування термічного опіку слизової ясен:

Для успішного лікування термічного опіку в першу чергу слід усунути чинники роздратування, використати антисептичні і знеболювальні засоби перед вживанням їжі (наприклад, розчин лідокаїну). Також рекомендується використати мазь прополісу і кератопластичні засоби для швидкого одужання.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: термічний опік ротової порожнини, опік ротової порожнини, опік ротової порожнини гарячою водою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *