Патологічні і фізіологічні треми зубів. Як їх лікувати?

Що означає треми? Якщо у людини на великій щелепі ростуть занадто маленькі зуби, то з’являються проміжки між зуба. Відповідно, чим менше зубів, тим більше проміжків – це явище і називається треми.

Зустрічаються два види тремів: патологічні і фізіологічні. Помітимо, що фізіологічні треми – це нормальне явище, що спостерігається у дітей у момент зміни молочних зубів. Якщо ж у п’ятирічної дитини відсутні треми, це вже вагомий привід замислитися про здоров’я малюка і провести коригувальні процедури. Не вважаються патологією треми, що не перевищують 0,7 мм. Якщо ж розмір трьом перевищує 1 мм, то в наявності патологія – це явище часто спостерігається при змінах щелепно-лицьової кістки, таких як надкомплектні зуби, мікроденитія, протрузія передніх зубів і тому подібних деформаціях.

Треми, що з’являються у людей середнього і старшого віку найчастіше свідчать про деструктивний, що розвивається, процес в пародонті. Треми виникають тому, що кісткова тканина альвеол убуває і зуби зміщуються. В деяких випадках причиною появи тремів є пухлина щелепи.

Як лікувати треми?

Для лікування призначається ортодонтичне лікування, в деяких випадках додатково доводиться прибігати до оперативного лікування. У тому випадку, якщо у дорослих людей вищеописані методики неефективні, для дотримання естетичного вигляду зубів їх покривають штучними коронками.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: треми, лікування треми, треми лікування ціна львів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *