Макродентія. Ефективне лікування

Макродентія є підвищенням мезио-дистальних розмірів зубів (якщо порівнювати з середніми розмірами зубів людину). Зустрічаються випадки, коли при макродентії порушуються розміри різців (як правило, верхніх). Ця аномалія зустрічається найчастіше з верхніми центральними різцями. Відмітимо, що збільшення зубів в розмірах легко помітити неозброєним оком, міра ж збільшення аналізується при відвідуванні лікаря.

Макродентія утворюється внаслідок злиття фолікул двох зубів (не рідкісні випадки злиття фолікул комплектного і надкомплектного зуба). Через аномально великі зуби можуть початися зміни зубного ряду. Наприклад, може бути прорізування зубів поза зубним рядом, скупченість зубів і так далі.

Як лікується макродентія?

У разі, коли макродентія спостерігається разом з оклюзією і аномалією розмірів і форми зубних рядів, проводиться попередня ортодонтична корекція. З її допомогою відновлюється анатомічна форма зубних рядів (для цього виробляються штучні коронки).

Як виняток розглядаються випадки мікродентії і макродентії, коли зміни спостерігаються невеликі зміни зубів (невідповідність з базисними розмірами щелепи і типом обличчя). У таких випадках робитися ортодонтична корекція, або корекція з видаленням деяких зубів.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: Яке лікування макродентії, мікродентії, макродентія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *