Гнійний перикоронарит, ускладнений періоститом

Перикоронарит – це запальний процес, що протікає в тканинах ясен, що оточують зуб мудрості. Все розпочинається з прорізання зуба мудрості – це сам по собі неприємний процес, проте не треба лякатися. Прорізання відбувається по-різному у різних людей – у когось прорізання супроводжується болями, інші ж люди навіть не помічають цього. Перикоронарит розпочинається з того, що зуб мудрості, прорізуючись, давить на сусідні з ним зуби.

Основні симптоми: гнійні виділення, боляче ковтати і відкривати рот, біль, що поступово посилюється, переходить в область скроні.

Як лікувати перикоронарит?

Перикоронарит лікується методикою видалення слизової оболонки. Проте, якщо стався рецидив захворювання, лікування можливо тільки хірургічним шляхом, тобто видаленням зуба. Найчастіше вилікувати перикоронарит можна лише видаленням причини – зуба, що прорізується.

Не рідкісні випадки, коли перикоронарит ускладнений періоститом, тобто запаленням окістя. Запалення частіше всього починається в зовнішньому, або внутрішньому шарі окістя і поширюється на інші шари. Через те, що окістя тісно пов’язане з кісткою, виникає остеоперіостит (одночасне запалення окістя і щелепної кістки).

Яким чином можна вилікувати періостит?

Лікування можливо лише при комплексному підході. Найчастіше лікування відбувається таким чином: видаляється зуб, розтинається гнійник під окістям і створюється шлях відтоку гною. Після цього проводиться як лікарська терапія, так і фізіотерапія – лікар призначає лазерну терапію і іонофорез.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: гнійний перикоронарит, перикоронарит ускладнений, перикоронарит ускладнений періодонтитом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *