Фрактура стінки зуба внаслідок карієсу – відламування стінки зуба внаслідок карієсу


Карієс є процесом, впродовж якого відбувається руйнування тканин зуба або кістки. Головна причина виникнення карієсу – це дія кислот, які утворюються у роті людини через бактерії, які переробляють цукор, що знаходиться в крові. Нерідко карієс стає причиною фрактури стінок зуба (іншими словами – відламування). Через негативну дію хвороботворних бактерій зубні тканини піддаються безперервній згубній дії, і, врешті-решт, це веде до руйнування тканин зубів.

Як лікувати, залежить від того, на якій стадії знаходиться карієс у пацієнта – адже у кожної з них свої особливості. Щоб відновити зовнішній вигляд і функціональність зубів, використовуються світловідбивні пломбувальні матеріали. Використання світловідбивних композитів дозволяє стоматологові не лише в точності відтворити форму, але і надати йому колір абсолютно здорового зуба.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *