Фрактура стінки зуба внаслідок карієсу – відламування стінки зуба внаслідок карієсу

Карієс є процесом, впродовж якого відбувається руйнування тканин зуба або кістки. Головна причина виникнення карієсу – це дія кислот, які утворюються у роті людини через бактерії, які переробляють цукор, що знаходиться в крові. Нерідко карієс стає причиною фрактури стінок зуба (іншими словами – відламування). Через негативну дію хвороботворних бактерій зубні тканини піддаються безперервній згубній дії, і, врешті-решт, це веде до руйнування тканин зубів.

Як лікувати, залежить від того, на якій стадії знаходиться карієс у пацієнта – адже у кожної з них свої особливості. Щоб відновити зовнішній вигляд і функціональність зубів, використовуються світловідбивні пломбувальні матеріали. Використання світловідбивних композитів дозволяє стоматологові не лише в точності відтворити форму, але і надати йому колір абсолютно здорового зуба.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *