Художня реставрація зубів

В стоматології існують різні способи повернення зубам первинного виду або виправлення дефектів зовнішнього вигляду. Один з них – художня реставрація зубів. Дефекти форми зубів, неправильне їх розташування в ротовій порожнині, дефекти кольору зубної емалі, комплекс різних дефектів – з цим під силу впоратися художній реставрації зубів. Зуби, що пройшли процедуру реставрації, мають не лише зовнішню естетичність, але і повертають свої звичні функціональні здібності.

В якості матеріалів для художньої реставрації зубів застосовуються суперсучасні пломбувальні матеріали, наприклад, вініри. Це найтонші керамічні або фарфорові накладки. Їх часто використовують для створення білосніжної посмішки, оскільки накладаються вони на частину зубів, видимих при цьому. Крім того, вініри, використовувані при художній реставрації зубів, довговічні, надають зубам міцність, красиву форму і гладкість. Роботи по реставрації зубів дуже копіткі: необхідно правильно підібрати відтінок відновної емалі, врахувати форму зубів, вік пацієнта і так далі.

Існуючі методи художньої реставрації зубів задіюють бор мінімально в порівнянні з іншими способами відновлення зубів. Уся робота по реставрації проводиться в кабінеті лікаря і потребує від сили кількох відвідувань кабінету стоматолога.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: реставрація зубів, художня реставрація зубів ціна, художня реставрація зубів

Коментарі 1 коментар

  • Художню реставрацію передніх зубів зробила одразу після того,як мені зняли металеві брекети.Передні два зуби були вже давно пошкоджені,а реставрація-це єдиний вихід.Колір нових зубів не відрізняється від инших зовсім.Зараз в мене чудова посмішка)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *