Сучасне нарощування зубів. Методики та матеріали

В одній з дитячих енциклопедій можна прочитати фразу про те, що речовина, з якої складені наші зуби дуже міцна, витримує величезні навантаження. Так, дійсно міцна – адже яку роботу по перемелюванню і пережовуванню їжі вона виконують наші зуби. А їжа ця далеко не завжди рідка і м’яка. Але межа міцності є у будь-якого предмета навіть найміцнішого складу. Як легко зламати зуб, знають любителі погризти горіхи зубами!

Що робити, якщо від зуба з різних причин в наявності залишилася тільки деяка частина? Пару десятків років назад вихід був би один – підпилювання, коронки, протезування і так далі. Але зараз існує вдало декілька апробованих і вже з успіхом використовуваних методик нарощування зубів.

“Рідний” зуб, вірніше його залишки, можна не видаляти або не ховати під коронку, а можна спробувати відновити за допомогою геліокомпозитних матеріалів до первинного стану. Це і є нарощування зубів. В корені нарощуваного зуба закріплюється спеціальний стержень, або штифт, навколо якого накладається пломба з геліокомпозита, якій надають “вигляд” втраченої частини зуба. Нарощуванням зуба можна виправити деякі зовнішні дефекти.

Пломбувальні матеріали, геліокомпозити, якими нарощують зуби, що отримали ушкодження, дуже міцні, не виділяються в ротовій порожнині на тлі інших зубів. Лікар може зробити геліокомпозитний склад за кольором близький до відтінку зубів пацієнта – виглядає дуже естетично. Плюсом є і те, що зуби, нарощені таким чином довговічні.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: нарощування зуба ціна, нарощування зубів, нарощування зуба ціна львів

Коментарі 1 коментар

  • А наростити можна тільки передні зуби або кутні теж можна врятувати? У мене залишилася половинка від кутнього зуба і лікар мені сказав, що його можна тільки видалити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *