Народні засоби від зубного болю

Був час, коли не було звичних зараз стоматологічних клінік з їх сучасними методами, інструментами і матеріалами для лікування і відновлення зубів. Але ж якось же рятувалися люди від зубного болю. А біль цей терпіти іноді буває дуже складно. Так роками, віками накопичені народні засоби від зубного болю. Вони допоможуть зняти зубний біль, якщо немає можливості потрапити до стоматолога відразу ж.

Від зубного болю народні засоби пропонують різноманітні варіанти порятунку. Більшість рецептів використовують часник, цибулю і сіль. Вони чинять сильну місцеву антибактеріальну дію і знімають біль на тривалий час. Подрібнити цибулю (часник) і змішати з сіллю в рівних пропорціях. Суміш накласти на місце болю і накрити ватним тампоном. Так само можна використати просто чисту сіль, цибульний або часниковий сік.

Спробувати позбавитися від зубного болю можна іншими народними засобами. В якості полоскань можна використовувати відвари листя шавлії або кори дуба. Бажано, звичайно, заздалегідь очистити ротову порожнину від залишків їжі.

Також від зубного болю допоможуть такі народні засоби: шматочок прополісу або змочений шматочок вати в спиртовій настоянці прополісу прикласти до хворого зуба. Приготувати відвар з березового листя і березових бруньок, і також ватний тампон, змочений в цьому відварі прикладати на хворий зуб.

Народні засоби рекомендують від зубного болю використати малосолене свиняче сало. Шматочок сала покласти між щокою і яснами хворого зуба. Через 15-20 хвилин біль повинен вщухнути.

У Західному Сибірі зубний біль знімають таким народним засобом: голівку часнику розрізати навпіл і натерти половинкою зап’ясток руки, де зазвичай намацують пульс. Потім ці шматочки часнику дрібно скришити, прикласти до місця пульсу і обмотати туго бинтом.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: народні рецепти від зубноі болі, від болі зубів, від сквозняку у зубах

Коментарі 1 коментар

  • Народними засобами можна скористатися тоді, коли, приміром, немає можливості відвідати лікаря. А не так, як це робить багато хто – рятуються таким способом від болю на протязі декількох днів, а то навіть і тижнів. Необхідно при першій можливості звернутися до стоматолога та з’ясувати причину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *