Зняття і видалення зубного нальоту

А ви знали, що м’який зубний наліт утворюється вже через дві години, після того, як ви ретельно почистили зуби? Спочатку зубний наліт є м’якими білуватими відкладеннями поряд з яснами. Під дією бактерій, що постійно знаходяться в ротовій порожнині, зубний наліт твердне і набуває жовтого відтіноку. Для того, щоб попередити виникнення зубного нальоту, слід ретельно дотримуватися гігієни порожнини рота і чистити зуби уранці і увечері. У тому випадку, якщо не чистити зуби більше 12 годин, деякі ділянки зубного нальоту тверднуть і гігієна утруднюється – чищення лише зміцнює отверділий зубний наліт.

Декілька способів видалення зубного нальоту

Спершу розглянемо способи видалення зубного нальоту, що практикуються всюди і що не вимагають спеціальних знань.

Добре допомагає для зняття зубного нальоту припудрювання зубної щітки харчовою содою (або ж відмочування щітки в концентрованому розчині перед гігієнічними процедурами). Однак, в даному випадку, чистити зуби треба украй акуратно – м’яко, плавно водите зубну щітку. Пам’ятайте, що користуватися содою для видалення зубного нальоту можна не частіше ніж раз в тиждень, оскільки часта дія харчової соди на емаль зубів сприяє її руйнуванню.

Природне зняття зубного нальоту, вибілювання і збереження здоров’я зубів забезпечує вживання таких продуктів харчування, як морква і яблука. Річ у тому, що вони благодійно впливають на зубну емаль і тканини дентину. Також допоможе здоров’ю ваших зубів вживання кукурудзи у будь-якому вигляді, до того ж, кукурудза сприяє зняттю зубного нальоту.

Якщо ж ви серйозно запустили здоров’я ваших зубів і утворився стійкий твердий зубний наліт, краще звернутися в стоматологічну клініку по професійну допомогу, оскільки самолікуванням ви можете завдати шкоди не лише своїм зубам, але і здоров’ю організму в цілому.

Одна з найефективніших професійних методик видалення зубного нальоту – чищення за допомогою ультразвуку. Процедура лікування абсолютно безболісна, до того ж ефект ви побачите безпосередньо після лікування – яскрава посмішка і ніяких небезпечних бактерій у роті.

Звичайно, існують і інші методики зняття зубного нальоту, як приклад можна привести хімічну обробку кислотами і перекисом водню. Ось тільки ця методика має негативні наслідки. Так, зуби придбають білосніжний відтінок, буде видалений зубний наліт, але зуби стануть крихкими і рихлими.

Щоб випадково не зашкодити своєму здоров’ю, краще зверніться в стоматологічну клініку – професійні лікарі видалять зубний наліт без негативних наслідків для ваших зубів.

Для того, щоб зубний наліт не утворився, треба:

Чергуйте зубні пасти: відбілювальні зуби пасти допоможуть вашій посмішці залишатися білосніжною, а пасти з парадонтологічним ефектом збережуть здоров’я ваших зубів.

У тому випадку, якщо ви палите, рекомендується зменшити інтенсивність паління – утворюватиметься набагато менше зубного нальоту. Якщо ж ви не можете себе перебороти, можна просто частіше звертатися до лікаря-стоматолога за професійним чищенням зубів. Відмітимо, що при активному вживанні міцного чаю, кави і тютюнових виробів слід відвідувати стоматолога для профілактики не рідше ніж раз в два місяці.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: зняття зубного каменю ціна, як зняти наліт на зубах, Зубний камінь зняття народним методом

Коментарі 2 коментарі

  • В наш час, проблема зубного нальоту досить поширена, майже всі стикались з нею. Я перечитала в інтернеті безлічі порад, як позбутися зубного нальоту, як правильно доглядати за ротовою порожниною, щоб зубний наліт не засвоювався на зубах. Чесно кажучи, мало що помагає. Довелось звертатися до стоматолога, щоб усунути цю проблему. В цій статті я прочитала ряд корисних порад, які я намірена застосовувати на практиці, якщо допоможе, то висловлю Вам свою подяку)

  • Дійсно, питання дуже актуальне, і тут варто знати, що може зашкодити, а що, навпаки, безпечно для здоров’я. Свого часу я самотужки намагалася позбавитись від зубного нальоту методом з мережі: перекис+сода+сік лимону. Краще не згадувати цей жах))) Після такого досвіду – тільки до стоматолога!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *