Відновлення та зміцнення зубної емалі

Щодня ми ризикуємо нашими зубами, адже існує безліч різних чинників, що негативно впливають на здоров’я зубів. І в першу чергу під негативні дії потрапляє емаль зуба. Але не все так погано, на сьогодні розроблені методики, що дозволяють не лише захистити емаль, але і здійснити відновлення зубної емалі, а також її зміцнення.

Центр усіх процесів, що протікають у будь-якому здоровому зубі, – судинно-нервовий пучок. Одним з найзначніших процесів, що протікає в здорових зубах, є мінеральний обмін – саме він відповідає за утворення зубної тканини (яка складається з фосфору, магнію і кальцію). Усі ці елементи живлять зуби, від них залежить, чи будуть ваші зуби міцними і здоровими. Демінералізація “вимиває” корисні елементи із зубної тканини, внаслідок чого можуть бути сумні наслідки. Посилюється дія негативних чинників, одночасно з цим слабшають кристалічні структури зубів. Через це слабшає емаль зубів, і вже не так добре захищає зуби від негативних дій. Як наслідок виникає карієс.

Найчастіше демінералізація зубів спостерігається у вагітних жінок, людей, що проходили вибілювання зубів і підлітків. Проте, навіть в такій ситуації відновлення емалі зубів можливе, досить лише пройти курс ремінералізуючої терапії і здоров’я зубів повернутися до норми.

Ремінералізуюча терапія є методикою, спрямованою на відновлення зубної емалі зубів. На сьогодні ця методика дуже популярна. Відновлення зубної емалі досягається за рахунок усунення мікроскопічних тріщин на емалі, що виникли через негативні дії. Як підсумок: емаль зуба стає міцніша, і краще захищає зуби. Після ремінералізуючої терапії пацієнти відмічають відновлення природного кольору зубів, зниження чутливості, крім того, значно зменшується ризик виникнення карієсу.

У яких випадках треба провести ремінералізуючу терапію? Тут варто відмітити, як тільки у вас почалися перші ознаки карієсу, варто провести відновлення емалі зубів ремінералізуючою терапією. Також ця методика ефективна при таких некаріозних захворюваннях, як флюороз, ерозія емалі, патологічне стирання і тому подібне. Одночасно з цим ремінералізуюча терапія показана при ортодонтичному лікуванні, при підвищеній чутливості зубів, а також після вибілювання зубів.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: ремінералізуюча терапія, як відновити зубну емаль, як зміцнити зуби в домашніх умовах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *