Чи вимагається видаляти зуби мудрості?

Якщо лікар радить видалити зуб з вагомої причини, то зуб мудрості краще все-таки видалити. Правил, що яким-небудь чином обмежують час видалення зубів немає, проте, на практичному досвіді було з’ясовано, що чим раніше буде видалений зуб мудрості, тим менше ризику виникнення ускладнень згодом.

Оптимальний вік для видалення – ранній юнацький або пізній підлітковий. Корені зубів мудрості ще не з’явилися, а кістка навколо зубів не щільна – його буде найлегше видалити. Та і чим старша стає людина, тим гостріше вона реагує на неприємні речі, та і загоєння може зайняти значно більше часу. За даними досліджень, ризик ускладнень сильно збільшується навіть у людей, хто ледве переступив поріг 30 років.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: прайс цін для видалення зуба мудрости у львіові, зуб мудрості виріс але дуже болить

Коментарі 1 коментар

  • Може ви мені допоможете, у мене півроку тому виріс перший зуб мудрості. Спочатку ніякого болю не було, але 2 місяці тому він почав боліти при кожному дотику з їжею. Може мені його піти видалити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *