Перикоронарит: лікування і карієс зуба мудрості

Карієс зуба мудрості
Якщо на поверхні зуба довгий час скупчуватиметься зубний наліт, це спровокує карієс. Особливо актуально це у разі, коли людина не може повністю очистити зуби мудрості (як правило, через їх неправильне положення).

Перикоронит (перикоронарит)
Перикороніт – це найпоширеніше захворювання, причиною якого є зуби мудрості. За своєю суттю, перикоронит (перикоронарит) – це інфекційний процес, що протікає в тканинах навколо зуба мудрості (для зубів мудрості, що не повністю прорізаються). Перші ознаки перикорониту – це підвищена чутливість і розпухання ясен навколо зуба мудрості. Також може з’явитися неприємний запах і присмак у роті, і сильний біль.

Перикороніт: лікування
У більшості випадків прибігають до видалення “капюшона”, але найчастіше стоматологи рекомендують видаляти зуб. У випадку із зубом мудрості, що не несе прямого функціонального навантаження, це рішення вважається виправданим.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: перикоронарит лікування, хвороби від зубів мудрості, болить зуб робить

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *