Перикоронарит: лікування і карієс зуба мудрості


Карієс зуба мудрості
Якщо на поверхні зуба довгий час скупчуватиметься зубний наліт, це спровокує карієс. Особливо актуально це у разі, коли людина не може повністю очистити зуби мудрості (як правило, через їх неправильне положення).

Перикоронит (перикоронарит)
Перикороніт – це найпоширеніше захворювання, причиною якого є зуби мудрості. За своєю суттю, перикоронит (перикоронарит) – це інфекційний процес, що протікає в тканинах навколо зуба мудрості (для зубів мудрості, що не повністю прорізаються). Перші ознаки перикорониту – це підвищена чутливість і розпухання ясен навколо зуба мудрості. Також може з’явитися неприємний запах і присмак у роті, і сильний біль.

Перикороніт: лікування
У більшості випадків прибігають до видалення “капюшона”, але найчастіше стоматологи рекомендують видаляти зуб. У випадку із зубом мудрості, що не несе прямого функціонального навантаження, це рішення вважається виправданим.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: перикоронарит лікування, хвороби від зубів мудрості, лікування зубів мудрості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *