Способи вирівнювання зубів: брекети, пластини, капа або щось ще?

Що робити, якщо природа обділила вас красивою посмішкою і ваші зуби далекі від досконалості? У домашніх умовах ще можна провести вибілювання зубів, але виправити неправильний прикус самостійно не вийде. Проте зневірятися не варто.
Сучасні технології дозволяють швидко і ефективно розв’язати проблему кривих зубів.

Способи вирівнювання зубів

Брекети
Зараз існує багато методів виправлення прикусу і вирівнювання зубів, найстаріший і перевірений з них це брекети. Якщо хтось думає, що брекети — це усе ті ж страшні, спотворюючі скоби, то він глибоко помиляється. Сучасні ортодонтичні конструкції цього типу стали зовні практично непомітними. Носити брекети пацієнти повинні до 6 місяців, в окремих випадках навіть більше.

Є брекети лінгвальні або, як їх ще називають брекети невидимки, які встановлюються на внутрішній стороні зубів. Це плоскі, не великі, пластинки, що не викликають дискомфорту і порушення мови. Вартість таких брекет-систем вища за вартість звичайних конструкцій, але завдяки тому, що вони не помітні, їх можуть носити і дорослі люди, яким по статусу належить виглядати респектабельно.

Капа
Останнім часом брикети стали замінювати новою технологією вирівнювання зубів з використанням прозорих кап. Це американські розробки, що поєднують ортодонтію і комп’ютерні технології. Прозорі капи відповідають формі зубів і є прозорими пластиковими чохольчиками. Ціна кап не дорожче брикет систем, але при цьому носити їх зручніше, вони не приклеюються до зубам і їх можна знімати під час вживання їжі. Носять капи 3 — 15 місяців. За рахунок своєї прозорості для оточення капи не помітні.

Вініри
Вініри виправляють дефекти посмішки і не вимагають тривалого ортодонтичного лікування. Це тонкі облицювальні пластини, які приклеюють до зубів. Перед їх встановленням не вимагається обточувати зуб. Вініри мають високу міцність і можуть використовуватися десятиліттями. Вони прекрасно приховують такі дефекти зубів, як травматичний відлам зуба, помітну пломбу, потемніння емалі, щілини між зубами і так далі

Трейнери
Для виправлення прикусу дітям, починаючи з шести років, використовують преортодонтичні зубні трейнери, які є м’якими і жорсткими шинами. Порушення зубного прикусу найчастіше виникають не через спадковість, а в результаті шкідливих звичок. Причинами неправильного положення зубів, що ростуть можуть бути звички закушувати губу, класти в рот палець або дихати ротом.

Трейнери допомагає позбавитися від поганих звичок і виправити прикус зубів дітям в ранньому віці. Трейнери одягають дітям на усю ніч і мінімально на одну годину вдень.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: вирівнювання зубів, вирівнювання зубів ціни, капи для вирівнювання зубів ціна

Коментарі 3 коментарі

  • А що буде більш ефективним у вирівнюванні зубів при щербині? При тому, що щербина знаходиться на верхній щелепі між двома передніми зубами. Хотілося б швидко і надійно зробити свою посмішку красивою!

  • Привіт, скільки коштує вирівнювання зубів капами? тобто вартість 1 капи. Дякую

  • Добрый день. Яка ціна на безлігатурні брекети кераміка? Чи ефективно буде, коли в одному із передніх зубів видалений нерв?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *