Плюси і мінуси: вініри і пломби. Відновлення зубів фронтальної групи.


В першу чергу пацієнти хочуть відновити зуби фронтальної групи. Коли ми посміхаємося, уся увага людини звертається саме на цю групу зубів. В цьому випадку стоматолог запропонує пацієнтові зробити вибір: відновлення за допомогою вінірів або пломбувальних матеріалів. Вінір є накладкою, що закріплюється на зовнішній стороні передніх зубів (після спеціальної обробки поверхні).

Ці дві методики принципово відрізняються: при відновленні за допомогою пломбувальних матеріалів лікар працює в ротовій порожнині пацієнта (також ця методика називається прямою реставрацією), а при установці вінірів потрібно декілька відвідувань лікаря, а також залучення різних фахівців. В першу чергу стоматолог проводить обробку зуба, видаляючи при цьому частину емалі. Після цього виготовляється зліпок. По зліпку в зуботехнічній лабораторії створюють модель – точну подібність щелепи пацієнта. Далі приходить черга зубного техніка, він робить власне сам вінір. Саме з цієї причини іноді відновлення за допомогою вінірів носить назву “мікропротезування”. Такою ж методикою можна зробити поодинокі коронки і вкладки. Реставрація за допомогою такої методики носить назву “непрямої”.

Стоматологічні клініки, що практикують естетичну стоматологію, обов’язково повинні мати в розпорядженні власну зуботехнічну лабораторію, а також штат досвідчених лікарів-фахівців (при необхідності тих, кого залучають до окремого пацієнта). Так яким же зробити вибір? Яку реставрацію вибрати: пряму або непряму? У кожної методики є і плюси, і мінуси.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: фронтальні групи зубів, Як ставлять веньїри?, мат Для пломбув Фронтльної групи зубів

Коментарі 1 коментар

  • Звичайно вінір більш корисний для зубів, ніж пломби, але пломби роблять швидше, та й далеко не в кожній клініці ставлять вінір. Але якщо у клініці ставлять його, то не вагайтесь ставьте сміливо вінір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *