Вініри і пломби: плюси і мінуси. Реставрація зубів


Чи досить очистити і вибілити зуби, щоб добитися ідеальної посмішки? На жаль, іноді цього недостатньо. Видимі дефекти на зовнішній стороні зубів далеко не рідкість. У переважній більшості випадків руйнування зубів провокує карієс. Навіть карієс одного-єдиного зуба зводить нанівець усі зусилля зробити посмішку красивою, знижується самооцінка людини. Перший крок до ідеальної білосніжної посмішки – це відновлення усіх травмованих зубів. Для цього слід звернутися до лікарів, що спеціалізуються на естетичній стоматології. За допомогою якої методики відновлюватимуться зуби залежить від декількох чинників: серйозності проблеми, побажань пацієнта і від розташування пошкодженого зуба. Варто відмітити: перед естетичною реставрацією зуби часто вимагають ендодонтичного лікування. Тобто, перед відновленням зубів треба провести лікування кореневих каналів зуба, а також ретельне пломбування.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: реставрація зубів плюси і мінуси, мінуси реставпації зубів, реставрація зубів вініри

Коментарі 1 коментар

  • Краса та здоров”я зубів – це те, на чому не можна економити. Як часто ми засмучуємося, що на фото не гарно виходимо, чи просто не задоволені відображенням в дзеркалі. Проте, на мою думку, поліковані гарні зуби зроблять більше, ніж дорога пудра, помада та туш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *