З чим же пов’язані ускладнення при прорізуванні зубів мудрості?

Проведені дослідження показали, що зубна дуга людини нашого часу зменшилася приблизно на 12 мм, якщо порівнювати з нашими предками. На відміну від зубної дуги, розміри зубів залишилися колишніми. В окремих випадках зубам мудрості просто немає місця.
На проблеми з прорізанням зубів мудрості впливають ембріологічні чинники: потовщена слизова оболонка ясен, збільшені стінки зубного мішечка (оточення коронки зуба), також не останню роль грають понижені чинники росту. При розвитку нижньої щелепи зустрічаються випадки, коли зачаток зуба мудрості не розташовується вертикально. Як тільки прорізується перший корінний зуб нижньої щелепи, зачаток наступного корінного зуба лежить під невеликим нахилом вперед, а зачаток восьмого зуба (мудрості), лежить горизонтально.
Нижня щелепа росте, другий великий зуб приймає вертикальне положення. Якщо розвиток нижньої щелепи настане раніше, то у зачатка зуба мудрості просто немає можливості прийняти вертикальне положення. Так зуб ставати ретірованним. В основному, на ретенцію впливає спадковість (так само з’являються і інші аномалії зубного ряду).

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: болить мудрий зуб, як зуб ріст зуба мудрості впливає на місячні, місячні зуби мудрості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *