Міфи про зуби мудрості

По зороастрійському світогляду, відсутні зуби мудрості означають, що у людини немає захисту від своїх предків 6 поколінь. Тільки слід враховувати, що захист предків діятиме виключно у тому випадку, якщо є усі 4 зуби мудрості. Якщо немає зубів мудрості, значить, відсутній магніт притягування усіх предків 6 поколінь. Це означає, що в роду людини були споріднені шлюби, а це вже осквернення усього роду. Доктор Фолль (Німеччина), проводив дослідження, що кожен зуб людини пов’язаний з якою-небудь системою тіла або органом. По складеній таблиці зуби мудрості відносяться до психіки.
Цигани рідко розповідають дітям про фей, що відносять їх молочні зуби. Проте, у них існує повір’я, що якщо зарити зуб мудрості на кладовищі, то через півроку прийде багатство.
Наслідуючи древні слов’янські повір’я, зуби мудрості стали називатися саме так тому, що з’являються у людей тих, що вже набралися мудрості і життєвого досвіду, у них вже міцна душа і тіло, а також є зріла карма. Усі 4 зуби мудрості з’являються тільки у тих, хто був сильний духовно. Він отримав захист хранителів свого роду. З цієї причини раніше видаляли зуби мудрості тільки в крайніх випадках, навіть якщо вони сильно хворіли. Якщо людина втрачає зуби мудрості, зникає і заступництво його роду. Щоб зуби мудрості були здоровими, їх заговорювали окремо. Як тільки перший зуб мудрості почав прорізатися, треба прошептати “Мудрість моя, захист мій, цур, біль і хвороба – не моя” на воду, в якій видно відображення повного місяця. Цю воду випивали, або полоскали рот.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: зуби мудрості, мифи предкiв, видалення зуба мудрості ціна львів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *