Прикраси зубів (скайс, штучний діамант) – унікальна посмішка

Мода не стоїть на місці, нова течія – прикрашати зуби коштовностями. У хід йдуть діаманти, золото, дорогі кристали Swarovski. Але тут є один приємний нюанс. Якщо при звичайному пірсингу вам забезпечені неприємні відчуття і навіть біль, то в даному випадку нічого подібного немає. На зуби встановлюються скайси, це абсолютно безболісно і не спричиняє за собою ніяких негативних наслідків.

Надати неповторну яскравість посмішці – єдине призначення скайса. Велика перевага – його розмір не більше 2,5 мм (діаметр) і до того ж він плоский. Якої форми бувають коштовності? Тут вас обмежує тільки ваша фантазія. Ромби, квадрати, кішки – що завгодно. Особливу увагу треба приділити фіксації: за допомогою спеціального клею (так званого “бонда”) скайс кріпиться на зуб і не травмує емаль. Клей ніяк не виділяється на поверхні зуба – він абсолютно прозорий. Коштовність переливатиметься усіма кольорами.

Скайс плоский. Зовсім. Не виступає на поверхні зуба, навколо нього не залишаються шматочки їжі, не чіпляється за губу. Якщо доглядати і відноситися дбайливо, скайс буде вірно вам служити декілька років, і при цьому не буде неприємних відчуттів. Так само скайси можна імплантувати в зубну коронку.
Помітимо, скайси повинен ставити тільки досвідчений фахівець. Поверхня зуба потребує попередньої обробки і очищення. І, звичайно ж, зуб має бути сухим. Тільки після процесу обробки можна приступить до приклеювання.

Надати унікальність посмішці коштовностями набагато краще, ніж робити татуювання і пірсинг. Усі прикраси виготовляються із стоматологічних сплавів, що сертифіковані і пройшли усі можливі випробування і перевірки. Коштовності, що прикрашають зуби бувають розміром від 1 до 4 мм, в даному випадку все залежить тільки від форми прикраси. Сторона коштовності, прилегла до зуба, обробляється спеціальним антибактеріальним складом.

Зовнішня сторона коштовності полірується до абсолютного блиску. Прикраси приклеюють на зовнішню сторону зуба, це нешкідливо для емалі і, крім того, служить для захисту проблемних ділянок зубів від ушкоджень. Кваліфікований фахівець встановить прикрасу не більше ніж за 15 хвилин.
Разом з діамантами часто використовують золоті накладки, це доповнить діамантовий блиск ваших зубів. Інноваційні технології і кваліфіковані стоматологи забезпечать безболісність і нешкідливість аплікації прикраси.

Можна встановлювати коштовні камені не лише на саму зубну емаль, а також на металлокомпозитні і металокерамічні коронки. Накладки із золота і коштовностей не лише прикрашатимуть вашу посмішку, але і приховають зубні дефекти. Для людей з ерозією емалі, гіпоплазією або карієсом поверхні зуба можна вбудовувати прикраси безпосередньо в саму пломбу.

Скайс – це штучний діамант, до його переваг можна додати ще одну: діамант, що веселково переливається, підкреслить ваші білі зуби. Установка зубних прикрас ще називається декодуванням і ця процедура абсолютно нешкідлива для емалі зубів.

Якщо через деякий час ви побажаєте позбавитися від прикрас, це буде зроблено просто, швидко і зуби залишаться без ушкоджень. Прикрасами можна створити інтерес до догляду за зубами у дітей. Адже кожна дитина хоче бути неповторною і красивою. Прикраси для зубів виконані як вітчизняними, так і зарубіжними виробниками із спеціальних матеріалів, створених з урахуванням всіляких стоматологічних вимог.

Ви можете постійно змінювати свій образ, експериментуючи з прикрасами різним форм і розмірів – дозвольте бути собі в центрі уваги. Приклеювання прикраси не займе багато часу і залишить зуб цілим і неушкодженим. Особливо радує можливість установки коштовності на місці зубного дефекту – посмішка буде ефектною і неповторною. Не буде ніякого болю. І якщо станеться так, що вам захочеться зняти прикрасу, все буде зроблено також швидко, без болю і негативних ефектів.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: штучний діамант, пірсинг зубів ціна, скайс у львові

Коментарі 1 коментар

  • Як на мене, то всі ці стрази, дорогоцінні камні, діаманти і золото на зубах, ні до чого доброго не приведуть. Те, що вони роблять красивою посмішку, ще не означає що вони безпечні для самих зубів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *