Нейлонові протези зубів – новий вид протезування


Не так давно для протезування зубів став використовуватися новий матеріал – нейлон. Нейлонові протези зубів стали альтернативним варіантом використання протезів бюгельного типу або з акрилу. Оскільки нейлон, матеріал досить новий в протезуванні, відношення до нього і його використання дуже неоднозначне. За своїми характеристиками нейлон пружний і еластичний, витримує достатні навантаження і готується. В якості аналогії для порівняння з нейлоновим протезом для зуба можна привести жорстку капронову кришку. Такі протези мають жорсткість, але меншу в порівнянні з протезами з пластмаси. Протезами для зубів з нейлону можна відновити окремі втрачені зуби, або повністю втрачені. Протези напівпрозорі на вигляд, абсолютно не виділяються в ротовій порожнині. Кріпляться до ясен вони дентаальвеолярними кламерами, виготовленими також з нейлону, а тому такі ж міцні, еластичні і співпадають за кольором з яснами. При цьому нейлоновий протез для зуба можна підігнати максимально точно, міцно зафіксувати, плюс немає необхідності обточувати опорні зуби для фіксації протеза. До переваг знімних нейлонових зубних протезів відносять їх гіпоалергенність, високу сумісність з тканинами організму, міцність і гнучкість, приємний зовнішній вигляд, не є джерелом розмноження бактерій. Але існують на сьогодні деякі мінуси у цього виду протезів: дуже недешеві, складні у виготовленні і в поліровці, еластичність і гнучкість не завжди добре відбиваються на стані слизової оболонки, можливі часті корекції протеза, проблеми з лагодженням або переустановленням, необхідність використання спеціалізованих засобів догляду за ротовою порожниною.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: нейлонові протези, етапи виготовлення нейлонових протезів, нейлонові зубні протези

Коментарі 1 коментар

  • Ношу нейлоновий протез вже другий рік. Звісно, на етапі звикання були відчутні дефекти в вимові. Зараз вже все нормально. Для оточуючих він непомітний, на ніч знімати не потрібно, їсти можу все, що захочу. Порівняти зі звичайними протезами не можу, але нейлонові дійсно зручні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *