Детальніше про ортопедичне лікування

Ортопедичне лікування зубів покликане відновити усі параметри зубів, як естетичні, так і функціональні. Також ортопедичне лікування вирішує проблеми, пов’язані з повною або частковою відсутністю зубів. Технології протезування нестримно розвиваються і на даний момент є безліч рішень, ефективно поновлюючих частково або повністю втрачені зуби.

При ортопедичному лікуванні немає незначних моментів, важливі як естетичні, так і функціональні аспекти.

Найсерйозніший напрям ортопедичного лікування – це протезування з використанням імплантатів. При такому методі відновлення зубів об’єднані два стоматологічні напрями – імплантологія і ортопедія, в результаті замість втраченого зуба з’являється красивий зуб.

Зубне протезування є одним з розділів ортопедичної стоматології, фахівці в цій області працюють над відновленням загублених зубів, естетичного вигляду за допомогою різноманітних конструкцій (коронки, вкладки, мости і тому подібне).

Для виготовлення ортопедичних конструкцій існує спеціальна зуботехнічна лабораторія. Лікар-стоматолог знімає зліпок із вже підготовленого зуба і передає його в лабораторію. Технік лабораторії виготовляє модель зуба на підставі зліпка. А моделі вже використовуються для виготовлення різних конструкцій.

У зубному протезуванні використовуються:

Коронки з металокераміки
Такі коронки – найміцніший і найкрасивіший матеріал, що використовується в протезуванні. Металокерамічні коронки не лише виглядають як здорові зуби, але і повністю виконують їх функції. Більшість клінік обладнана власною зуботехнічною лабораторією, що дозволяє домагатися відмінного зовнішнього вигляду зубів пацієнтів. Також це відбивається і на термінах виготовлення протезів – виготовлення металокерамічної коронки займає близько 5 днів.

Суцільнолиті коронки
Цей вид коронок використовується для жувальних відділів. Повністю відновлюється вид і функція зуба, проте металевий блиск цих коронок не дозволяє використати їх на видимих проміжках зубних рядів.

Бюгельні протези
Протезування з використання бюгельних протезів застосовується, коли втрачені “останні зуби”. Специфічність ситуації не дозволяє скористатися мостовидними протезами, до того ж протези цього типу добре виглядають і не дуже дорогі.

Бюгельний протез із замками
Такий протез набагато краще виглядає і він не видно, коли ви розмовляєте або посміхаєтеся, крім того вони значно зручніші. У протез встановлюються спеціальні замки, невидимі зовні і що відмінно закріплюють протез в ротовій порожнині. Бюгельні протези із замками треба знімати тільки для чищення, ніякого додаткового догляду вони не вимагають.

Знімні пластинчаті протези
Класичне протезування дешевший варіант для людей, які не можуть собі дозволити придбати бюгельні протези. Відновлюються усі жувальні функції порожнини рота, протез естетичний, проте процес звикання до нього довший, ніж до бюгельних конструкцій, крім того необхідно буде ходити коригувати протез до стоматолога.

Повністю знімні протези
Ця методика також відноситься до класичного протезування. Відмінне рішення для відновлення загублених зубів, красиво, але доводиться довше звикати. Знімний протез значно доступніший за ціною, ніж бюгельний, але це не заважає йому вирішувати проблеми дефектів зубного ряду. Також вимагається ходити на корекцію до лікаря-стоматолога.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: ортопедичне лікування зубів, ортипідичне в зуття ліковальне, криві зуби лікування та протезування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *