Протезування при повній відсутності зубів незнімними імплантами

Повна відсутність зубів – проблема досить істотна і вимагає швидкого рішення, адже незручностей і шкоди адентія доставить масу. Кілька років тому знімному протезуванню альтернативи не було, тому за відсутності зубів вибору не залишалося, а знімні протези створювали відчуття дискомфорту при їх використанні.

Види протезів на незнімній основі
Стоматологія зараз пропонує широкий вибір варіантів протезування при повній відсутності зубів. І, звичайно, більшість з них незнімні, точніше протези розділяються на:

  • незнімні протези з імплантацією великої кількості імплантатів;
  • незнімні протези з імплантацією 4-х імплантатів;
  • знімні протези з використанням декількох імплантатів;
  • знімні протези на міні імплантатах.

На чому ґрунтується вибір варіанту протезування?
Протезування покликане не просто повернути правильний процес пережовування їжі, але і має естетичне значення. Обстеження порожнини рота пацієнта дозволяє визначити можливі варіанти використання різних методів протезування. Стан кісткової тканини ясен, наявність не видалених коренів під слизовою оболонкою, інші анатомічні особливості пацієнта – це ті чинники, які можуть спростити або ускладнити завдання протезування.
Наявність запальних процесів припускає спочатку необхідність проведення лікування, і тільки потім протезування. Різні протипоказання ускладнюють і здорожують імплантацію.

Апріорі вибирається найбільш оптимальний і помірний у фінансовому плані варіант. Тобто, той, хто протезує вибирає найекономічніший варіант, що задовольняє медичні показання і естетичні вимоги конкретного пацієнта.

Матеріали для імплантації
Впровадження імплантатів в ротову порожнину зв’язане з певною долею ризику відторгнення організмом матеріалів. Це залежить від фізіологічних особливостей кожної людини. Оскільки для проведення протезування використовуються тільки якісні матеріали, медичні сплави та інші супутні аксесуари, відторгнення відбувається у невеликого числа пацієнтів. Проте після закінчення протезування слід не лише ретельно доглядати за встановленим протезом, але і регулярно відвідувати лікаря, який відстежуватиме динаміку загоєння і звикання до нових зубів.
Адаптаційний період після імплантації в середньому триває до 1,5 місяців, а термін життя імплантатів складає приблизно 7 років. Обов’язково стежите за своїми протезами, виконуючи абсолютно усі рекомендації Вашого лікаря-ортопеда, тільки неухильне дотримання усіх правил гарантує хороше самопочуття і прекрасний вид Ваших зубів.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: протезування при повній відсутності зубів, лечение зуби протез 1штук цена львов, Імпланти зубів у камянці подільскому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *