Протезування зубів з металокераміки: від “рідних” не відрізниш

Футурологи бачать подальшу еволюцію людини украй малопривабливої з точки зору нинішніх стандартів ідеальної краси. Людина майбутнього, передбачають вони, втратить волосся і зуби, голова її стане непропорційно великою, а ручки і ніжки – короткими і кволими.
Можливо, через десятки або сотні тисяч років така зовнішність і стане здаватися нормальною, але нашого сучасника мало що засмучує так серйозно, як втрата “рудиментарних” зубів. На щастя, медичні технології не стоять на місці. Горезвісну голлівудську посмішку може собі дозволити і зовсім беззубий, причому штучне походження не заважає їй мало чим відрізнятися на вигляд від натуральної.

З металургії – в стоматологію

Металокераміка, що дозволяє створити це диво, прийшла в стоматологію з металургії. Штучний матеріал, що об’єднує кращі якості металів або їх сплавів з неметалами – керамікою: міцність, довговічність, стійкість до корозії і високих температур – використовується як захисне покриття деталей в авіа-, автомобільній, хімічній промисловості. Отримують металокераміку методом порошкової металургії з подальшим спіканням.
Бур або підшипник з металокерамічним покриттям стає особливо міцним, не зношується, не ламається, не іржавіє. Зрозуміло, що інноватори від стоматології зраділи можливості запропонувати пацієнтам майже вічні зуби, які до того ж виглядають як справжні. І коштують відносно недорого. Усе це зробило металокераміку найбільш популярним на сьогодні методом протезування.

Від одного до тридцяти двох

Можна замінити металокерамічним один зуб. А можна виготовити міст на усю щелепу. Легкий, але міцний каркас протеза встановлюють навіть на імплантати. Такий протез здатний розжувати найтвердішу їжу і витримати будь-які навантаження. Покриття і за кольором, і по блиску невідмінне від “рідної” зубної емалі.

Основу протеза складає металевий каркас, на який нанесено керамічне покриття в декілька шарів. Каркас – це коронка із сплавів золота, платини, паладію або з титану. Титанова металокераміка вірно служить впродовж десяти-дванадцяти років, із сплавів благородних металів – більше п’ятнадцяти.

Чому важливо вибрати “правильну” клініку

Якщо у пацієнта після установки металокераміки запалюються, синіють або кровоточать ясна, це трапляється не через погану технологію процесу. Вона розроблена настільки бездоганно, що проблеми можуть з’явитися тільки унаслідок її недотримання. Тому так важливо вибрати стоматологічну клініку, де працює зубні техніки високої кваліфікації.
Хороший, досвідчений фахівець не помилиться у вимірах зуба, який готує до протезування, не напартачит, роблячи протез на високоточному устаткуванні, не поставить коронку без примірки. Ще один момент, який може відстежити пацієнт самостійно: якщо у вас з’явилася на яснах темна смужка – це результат використання не якісних, “лівих” металів і привід для судового позову.

Зуби з металокераміки: дійсно, від справжніх не відрізниш

Перед протезуванням має бути зроблена розбірна модель, яка не упустить жодної особливості ваших конкретних зубів і забезпечить герметичність їх штучних замінників. Потім вам приміряють готовий каркас і підберуть відтінок керамічного покриття з урахуванням ваших побажань. Покриття буде нанесено на металевий каркас і піддане випаленню – як і належить кераміці.
Сподіваємося, ви отримаєте нові зуби, які виглядатимуть не гірше за ваші колишні власні і не підведуть, працюючи не гірше гофмановського Лускунчика-горіхокола.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: без металокераміка ціни у львові, ясна металокерамічні коронки, види металокераміки протезування зубів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *